قوانین و مقررات

پیود یک بستر آنلاین مدیریت هوشمند خودرو است .  

اشاره به «پیود» در این شرایط و مقررات و تغییرات بعدی آن، اشاره به شرکت آریانا پیوند عصر جدید شرکت‌های گروه، شرکت‌های تابعه، مرتبط و یا قائم مقام آن‌ها و منظور از «اپلیکیشن» اپلیکیشن پیود می‌باشد.

«کاربر» به معنی هر شخص حقیقی یا حقوقی است که از خدمات اپلیکیشن استفاده می‌نماید و پذیرش این شرایط و مقررات توسط آنان، مفروض است.1) مقررات کلی

 • شرایط و مقررات تشریح شده در این صفحه به مثابه قراردادی فی‌مابین پیود و کاربران، مشخص می کند که چگونه دستگاه‌ها و خدمات پیود باید مورد استفاده قرار گیرد و نهایتاً روابط فی‌مابین پیود و کاربران آن را تنظیم می‌کند. کاربران با ثبت نام در اپلیکیشن و هر بار استفاده از خدمات آن، می‌پذیرند که شرایط و مقررات موجود را به صورت کامل مطالعه کرده و آن را با اطلاع کامل از شرایط و معانی‌اش پذیرفته‌اند. این شرایط و مقررات ممکن است در طول زمان به صلاحدید پیود تغییر کند. استفاده کاربران از اپلیکیشن، پس از هر بار تغییر در شرایط و مقررات، به معنی پذیرش تغییرات مذکور است. در این صورت هیچ ادعایی ناشی از استفاده مداوم کاربر از اپلیکیشن و خدمات پیود و ادعای عدم مطالعه یا عدم آگاهی از این شرایط و مقررات و تغییرات بعدی آن مسموع نخواهد بود

 • آخرین نسخه این شرایط و مقررات برای مطالعه کاربران در اپلیکیشن در دسترس است و از تاریخ درج در اپلیکیشن، صرف‌نظر از تاریخ دسترسی یا ثبت نام کاربر قابل اعمال خواهد بود

 • کاربران تأیید می‌نمایند که پیود کاربران خود را مجبور به استفاده از خدمات خود نمی‌نماید و کاربران برای ثبت نام و انتخاب خدمات، از آزادی کامل برخوردار می‌باشند.

 • کاربران تأیید می‌نمایند که تمامی شرایط لازم برای ثبت نام از جمله سن بالای 18 سال و اهلیت کامل قانونی جهت پذیرش این شرایط و مقررات و مسئولیت‌ها و تعهدات مندرج در آن را دارا می‌باشند. پیود هیچ مسئولیتی در قبال عدم وجود شرایط مذکور نداشته و در صورت عدم احراز شرایط نیز مسئولیت و تعهدی نسبت به کاربر مذکور نخواهد داشت.

 • کاربران چنان‌چه به نمایندگی از شرکت یا شخص حقوقی اقدام به قبول این شرایط و مقررات می‌نمایند، تضمین و تعهد می‌کنند که دارای اختیارات لازم برای ایجاد تعهد برای شرکت یا شخص حقوقی مزبور در خصوص این شرایط و مقررات می‌باشند. به هر حال، عدم وجود این اختیار، به معنی عدم تابعیت شرکت یا شخص حقوقی از این شرایط و مقررات نیست. تمامی مسئولیت‌ها، هزینه‌ها و خسارات ناشی از عدم وجود اختیار، با شخص کاربر است.

 • كاربران بايد اطلاعات درخواست‌شده را به پیود ارائه نمايند. در صورتي كه كاربران اطلاعات مذکور را ارائه ندهند، پیود قادر به تكميل فرايند ثبت نام يا ارائه كالاها و خدمات خود به كاربران نخواهد بود.

 • ارائه اطلاعات کاربری صرفاً از طریق اپلیکیشن امکان‌پذیر است. به منظور حفظ امنیت اطلاعات کاربران و اصل محرمانگی، ارائه اطلاعات کاربری به خود کاربر و اشخاص ثالث به صورت تلفنی و حضوری ممکن نیست، مگر از طریق احکام رسمی و قانونی.

 • هر گونه هزینه، مسئولیت و عواقبی که به واسطه ارائه اطلاعات غلط از سوی کاربر یا استفاده از اطلاعات اشخاص دیگر، حادث شود بر عهده خود کاربر خواهد بود. (کاربران می‌پذیرند که تمام اطلاعات درخواستی اپلیکیشن را مطابق با واقعیت، صحیح و به‌‌روز وارد کنند و شخص کاربر مسئول عدم صحت و به‌روز نبودن اطلاعات است. در صورت اثبات عدم صحت اطلاعات وارد شده، پیود هیچ گونه مسئولیتی در مورد خسارات وارد شده و مشکلات ناشی از عدم اعتبار اطلاعات اعلامی بر عهده نخواهد داشت.)

 • مسئولیت همه فعالیت‌هایی که از طریق حساب کاربری اشخاص حقیقی و یا حقوقی در اپلیکیشن یا سایر خدمات ارائه‌شده در اپلیکیشن انجام می‌شود بر عهده کاربران است. بنابراین مسئولیت استفاده صاحب حساب، اشخاص ثالث یا افرادی غیر از کاربر که با آن حساب از خدمات اپلیکیشن استفاده می‌کنند، در قبال هر شخص اعم از پیود، سایر کاربران و اشخاص ثالث، کاملاً متوجه کاربر صاحب حساب است.

 • کاربران می‌پذیرند که پیود ممکن است از ارسال پیامک، ایمیل و یا Push Notification به عنوان راه ارتباطی با آن‌ها استفاده کند. کاربران می‌توانند درخواست کنند که ارسال این پیام‌ها قطع شود، اما با انصراف از دریافت این پیام‌ها مشکلات احتمالی در استفاده از خدمات پیود را می‌پذیرند و ممکن است اطلاعات مقتضی را به موقع دریافت نکنند.

پ) خدمات پیود

 • پیود این اختیار را خواهد داشت که در هر زمان بنا به تشخیص خود، مبادرت به تغییر، ارتقا یا حذف خدمات، به صورت موقت یا دائمی و بدون نیاز به اعلام قبلی به کاربران نماید. بدیهی است شرایط و مقررات حاضر بر خدمات جدید نیز حاکم خواهد بود.

 • کاربران تأیید و تصدیق می‌نمایند که پیود هیچ مسئولیتی در قبال کاربران یا اشخاص ثالث، در رابطه با هزینه‌ها، خسارات و مسئولیت‌های ناشی از استفاده کاربران از خدمات پیود و/یا عدم امکان استفاده آنان از خدمات (به هر دلیل از جمله و نه محدود به تغییر یا حذف خدمات) نخواهد داشت.

 • کاربران بدین‌وسیله تأیید و تضمین می‌نمایند که در راستای استفاده از دستگاه‌ها و/یا خدمات پیود، اقدام به هیچ گونه فعل یا ترک فعل متقلبانه (از جمله و نه محدود به ارائه اطلاعات نادرست یا گمراه کننده)، هر نوع رفتاری که جرم انگاری‌شده، خلاف قوانین و مقررات موضوعه و/یا خلاف شئون اسلامی، عرف یا اخلاق تجاری باشد و همچنین نقض حقوق مادی و معنوی و/یا ورود هر نوع خسارت (اعم از مادی و معنوی و ضرر به حیثیت و اعتبار) به پیود و/یا شخص یا اشخاص ثالث اعم از حقیقی و حقوقی، نخواهند کرد. در غیر این صورت پیود هیج مسئولیتی در رابطه با اقدامات صورت گرفته نداشته و مختار خواهد بود که دسترسی کاربر مذکور را به خدمات خود محدود یا ممنوع نماید. همچنین در صورت انعقاد قراردادهای جداگانه با کاربر، کاربر متخلف، مشمول ضمانت اجراهای مندرج در آن قراردادها نیز خواهد بود.

 • در صورتی که به صلاحدید پیود، کاربری این شرایط و مقررات یا سیاست‌ها و دستورات پیود را نقض نماید یا به ضرر سایر ، فعل یا ترک فعلی را انجام دهد که به موجب قوانین و مقررات ایران سا سایر قوانین حاکم ممنوع است یا می‌تواند موجب تضعیف وجهه، عملیات و اعتبار پیود شود، پیود این حق را برای خود محفوظ می‌دارد که عضویت و یا تمدید عضویت هر کاربر را تعلیق، لغو یا مختومه نماید و یا از ثبت و تمدید آن خودداری کند.

 • در صورت تعلیق، لغو، خاتمه، عدم تمدید و غیره، پیود حسب مورد و به صلاحدید خود خدمات خود را به کاربر مربوطه معلق، لغو، متوقف کرده یا خاتمه خواهد داد.

 • پیود تحت هیچ شرایطی در قبال موارد فوق مسئولیتی نداشته و کلیه کاربران بدین‌وسیله پیود را از هرگونه مسئولیت محتمل بری می‌دارند و باید مانع از مسئولیت پیود در این خصوص شده و خسارات وارده به آن در این خصوص را جبران نمایند.

3) قوانین فنی

 • هر فرد (کاربر حقیقی) تنها مجاز به خریداری حداکثر تعداد 5 دستگاه می‌باشد

 • حق استفاده از سیم کارت تنها درون دستگاه خریداری شده وجود دارد.

 • در صورت باز کردن دستگاه و مختل شدن سیستم در اثر باز شدن آن، پیود هیچ‌گونه مسئولیتی در رابطه با ارائه خدمات بعدی به کاربر ندارد.

 • دستگاههایی که به علتهای ضربه خوردن، شکستن، تصادف، نصب اشتباه، بازکردن دستگاه، آتش گرفتن دستگاه و یا آب خوردگی و هر صدمه فیزیکی دیگری دچار مشکل شده باشند، فاقد گارانتی می باشند.

 • خریدار می‌تواند دستگاه را تا 72 ساعت پس از فعال‌سازی عودت کند، به شرطی که فعال‌سازی حداکثر تا یک ماه پس از ثبت خرید انجام شده باشد.

 • در صورت اتصال دستگاه به خودرو توسط افراد غیرکارشناس، اتصال اشتباه دستگاه به خودرو و به وجود آمدن ایراد احتمالی روی خودرو یا ورود هر نوع خسارت جانی و مالی دیگر، هیچ مسئولیتی متوجه پیود نخواهد بود. لازم به ذکر است که نصب هر آپشن اضافی روی خودرو توسط کاربر مانند کروز کنترل، به معنی خارج شدن خودرو از حالت استاندارد است. بدیهی است که با توجه به حالت غیراستاندارد خودرو، اگر نصب دستگاه پیود منجر به بروز مشکلات یا خساراتی شود، پیود هیچ‌گونه مسئولیتی در قبال این مشکلات و خسارات نخواهد داشت. در چنین شرایطی توصیه می‌شود که قبل از خرید با واحد پشتیبانی مشورت صورت گیرد.

 • اشکالات مرتبط با عدم آنتن‌دهی، قطعی اپراتورهای تلفن همراه و شبکه موبایلی زیر ساخت کشور و عدم اجرای برنامه بر روی تمامی دستگاهها، از حیطه تعهدات و مسئولیت‌های پیود خارج است.

 • پیود هیچ‌گونه مسئولیتی در خصوص استفاده کاربر از اینترنت ناامن، پراکسی، وی پی ان و اینترنت عمومی نداشته و عواقب آن به صورت کامل بر عهده کاربر خواهد بود.

 • پیود هیچ‌گونه مسئولیتی در قبال حملات سایبری، سرقت اطلاعات و سایر موارد مشابه ندارد

 • کاربران متعهد می‌شوند هیچ‌گاه از دستگاه‌ها و خدمات اپلیکیشن به صورتی که به پیود، طرف تجاری و شرکای آن صدمه‌ای وارد کند، استفاده نکنند. در صورتی که کاربران نسبت به سوءاستفاده از دستگاه‌ها یا امکانات فراهم شده در خدمات اپلیکیشن در جهت منافع خود یا سایر اشخاص و یا آسیب مادی یا معنوی به پیود اقدام کنند، پیود ضمن داشتن حق قطع خدمات و غیرفعال کردن حساب کاربری آن‌ها، مجاز خواهد بود، با مراجعه به مراجع ذی‌صلاح، نسبت به پیگیری قانونی از جمله مطالبه خسارات وارده اقدام کند.

 • در صورت تشخیص پیود در غیرقانونی بودن و یا اعمال تخلف یا بروز خطای فنی در استفاده از کد تخفیف، حق ابطال کدهای تخفیف و یا حذف و باطل کردن مبلغی که به واسطه آن‌ها به حساب کاربر منظور شده است برای پیود محفوظ است.4) قوانین نرم افزاری

 • کاربران حق ندارند هیچ‌گونه تلاشی در جهت استخراج سورس کد (Source Code) نرم افزارهای پیود شامل دیکامپایل (Decompile)، مهندسی معکوس (Reverse Engineering) یا فعالیت‌های مشابه انجام دهند، مگر این‌که اجازه چنین کاری به صورت قانونی از پیش صادر شده باشد.

 • کاربران مجاز نیستند با استفاده از هیچ روشی (اعم از Framing، Mirroring و روش‌های دیگر(، نسخه دیگری از خدمات پیود را روی سرورهای دیگر ارائه کنند. هم‌چنین کاربر مجاز نیست در پیود یا در روش ارائه خدمات تغییر یا اخلالی ایجاد کند.

 • کاربران حق ندارند نرم افزار یا اسکریپتی با هدف ایندکس‌گذاری (Indexing)، مطالعه یا هرگونه فعالیت داده‌کاوی روی خدمات اجرا کنند.

 • کاربران حق ندارند هیچ فعالیتی در راستای حصول دسترسی غیرقانونی و غیرمتداول به هیچ بخش از پیود یا سامانه‌های مرتبط با آن انجام دهند.5) حریم خصوصی

 • حريم خصوصي کاربران براي پیود داراي اهميت بوده و اقداماتي انجام شده‌است كه اطمينان حاصل گردد تا غير از اطلاعاتي كه براي ثبت نام کاربران براي استفاده از خدمات پیود و حفاظت از حساب ایشان لازم است، اطلاعات اضافي از کاربران اخذ نگردد. اين اطلاعات بدون محدوديت شامل نام و علامت تجاري، آدرس، شماره تلفن، شماره تلفن همراه، شماره فكس، پست الكترونيك، شماره حساب، جنسيت، تاريخ و يا سال تولد، مجوزات و غيره (اطلاعات ثبت نام) است كه ممكن است در زمان ثبت نام كاربر بر در اپلیکیشن دريافت گردد.

 • کاربران به پیود اجازه می‌دهند که اطلاعاتی را که به پیود ارائه نموده‌اند و یا در اینترنت در اختیار عموم قرار داده‌اند، تحلیل آماری نماید.

 • پیود متعهد به رعایت مقررات حمایت از داده‌ها بر اساس قوانین و مقررات حاکم و مقررات GDPR می‌باشد

 • استفاده پیود از مجوزها و دسترسی‌های درخواست‌شده، فقط در محدوده برآورده کردن نیازهای کاربر در اپلیکیشن استفاده می‌شود.

 • اطاعات ارائه شده توسط کاربران بر روي سرورهايي واقع در سراسر دنيا ذخيره مي گردد. پیود هيچ مسئوليتي از بابت محل ذخيره اطلاعات کاربران ندارد. با استفاده از اپلیکیشن و خدمات آن، کاربران رضايت خود در خصوص اخذ، انتقال به خارج از كشور، ذخيره‌سازي و استفاده از اطلاعات شخصي كه براي خدمات عرضه شده ارائه مي نمايند را اعلام مي‌دارند

 • کاربران باید از محرمانه بودن حق دسترسی خود در مقابل اشخاص ثالث غیرمجاز اطمینان حاصل نمایند و باید اطمینان خاطر حاصل نمایند که فقط کاربران مجاز از اطلاعات کاربری که به ایشان اختصاص داده شده (نام کاربری و رمز عبور و ایمیل و شماره همراه و امثالهم) استفاده می‌نمایند.

 • کاربران باید چنانچه از هرگونه سوء استفاده از اطلاعات کاربری خود مطلع شدند، فوراً پیود را مطلع نمایند تا اقدامات لازم توسط پیود انجام گیرد.

 • در صورتی که به واسطه نقض تعهدات محرمانگی توسط کاربر، استفاده غیرمجاز اشخاص ثالث در دوران عضویت کاربر امکان‌پذیر گردد، کاربر مسئول کلیه خسارات ناشی از این نقض تعهد خواهد بود. این تعهد بعد از خاتمه عضویت یا خاتمه این شرایط و مقررات و امثالهم پابرجا خواهد بود.

 • کاربران با ارائه اطلاعات خود، پیود را مجاز نموده‌اند که برای اهداف ذیل اقدام به دریافت و جمع آوری، نگهداری و استفاده از آن اطلاعات نماید:

الف) تشخیص هویت کاربر؛

ب) احراز صلاحیت شخص برای ثبت به عنوان کاربر؛

ج) پیش بینی و یادآوری سرویس های دوره ای خودرور؛

د) تحلیل و ارائه اطلاعات مربوط به موقعیت خودرو؛

ه) پردازش ثبت نام کاربر، ارائه اطلاعات کاربری برای ورود به اپلیکیشن و نگهداری و مدیریت ثبت نام کاربر؛

ز) پاسخ‌گویی به استعلامات، نظرات، شکایات و درخواست‌های کاربر؛

ح) انجام تحقیق و جستجو و تحلیل آماری به منظور ارتقاء و بهبود محتوا و ساختار اپلیکیشن، بهبود عرضه محصولات و خدمات و برای مقاصد ارتقاء و بازاریابی؛

ط) ارائه اخطاریه‌ها، مطالعات، اعلامیه محصولات، مکاتبات و سایر موارد بازاریابی به کاربر در رابطه با کالاها و خدمات عرضه‌شده توسط پیود؛

ی) حسب نیاز قانون یا در خصوص هرگونه شکایت یا دعوی بالقوه علیه یا له پیود

 • کاربران توافق می‌نمایند که پیود ممکن است (در داخل و یا در خارج از ایران) اطلاعات کاربران را در اختیار ارائه‌دهندگان خدمات خود برای کمک به ارائه خدمات به کاربران (بدون محدودیت شامل ورود اطلاعات، مدیریت پایگاه داده‌ها، ارتقاء، اعلامیه محصولات و خدمات و تأیید عضویت و خدمات بررسی کاربران) قرار دهد. این ارائه‌دهندگان خدمات تحت تعهد محرمانگی به پیود بوده و تنها مجاز به استفاده از اطلاعات کاربران در رابطه با اهداف فوق‌الذکر هستند نه استفاده برای مقاصد شخصی (من‌جمله بازاریابی مستقیم).

 • کاربران توافق می‌نمایند که پیود ممکن است عنداللزوم، به منظور اهداف مندرج در بالا، اطلاعات ایشان را (در داخل و یا در خارج ایران) در اختیار شرکت‌های مرتبط با پیود بگذارد و یا آن اطلاعات را به آن‌ها منتقل نماید.

 • پیود هر زمان لازم باشد ممکن است اطلاعات کاربران را (در داخل و یا در خارج ایران) برای مقاصد مندرج در فوق در اختیار مشاوران حرفه‌ای، نهادهای اجرای احکام، نهادها و واسطه‌های پرداخت، بیمه گذاران، سازمان‌های‌ عمومی، دولتی و قانون‌گذاری و غیره قرار دهد یا آن اطلاعات را به آن‌ها منتقل نماید.

 • هرگونه اطلاعات ارائه‌شده توسط کاربران توسط پیود و بر اساس قوانین و مقررات حاکم و مقررات GDPR نگهداری خواهد شد و توسط کارمندان و ارائه کنندگان خدمات پیود برای یا در رابطه با هر یک از مقاصد فوق قابل دسترسی خواهد بود.6) سلب و محدودیت مسئولیت‌ها

 • محتوای این قسمت سبب انحصاری سلب مسئولیت قابل اعمال توسط پیود بر هر یک از کاربران با هرگونه استفاده از اپلیکیشن نمی‌باشد. این بدین معنی است که حسب مورد پیود می‌تواند از سایر قسمت‌های این شرایط و مقررات و هرگونه به روز رسانی آن برای سلب یا محدودیت مسئولیت بهره ببرد.

 • کاربران صراحتاً تأیید و موافقت می‌نمایند که استفاده ایشان از اپلیکیشن و خدمات آن تماماً به ریسک خودشان می‌باشد و اپلیکیشن و خدمات پیود به نحو موجود بدون هیچ‌گونه تضمینی از هر نوع ارائه می گردد.

 • پیود هیچگونه تضمین یا تعهدی را در مورد صحت و سقم یا کامل بودن محتوای اپلیکیشن برعهده نمی‌گیرد.

 • در هیچ شرایطی پیود، مدیران و کارمندان آن تحت هیچ عنوان (حتی اگر امکان ورود این خسارت‌ها به پیود گوشزد شده‌باشد) مسئول خسارات مستقیم و غیرمستقیم، عارضی، ویژه، یا خسارات نوعی ناشی از هرنوع استفاده از اپلیکیشن یا خدمات آن نمی‌باشند، چه خسارات ناشی از استفاده یا سوءاستفاده از اپلیکیشن یا خدمات آن، عدم توانایی استفاده از اپلیکیشن یا خدمات آن، یا اختلال، قطع، اصلاح، تغییر یا پایان یافتن اپلیکیشن یا خدمات آن باشد. این محدودیت مسئولیت همچنین شامل خسارات خسارات ناشی از هرگونه اطلاعات، عقاید یا مشاوره واصله از طریق اپلیکیشن و یا تبلیغ شده در رابطه با اپلیکیشن یا خدمات آن یا هرگونه لینک بر روی اپلیکیشن نیز می‌شود. این محدودیت ها تا بالاترین حد مجاز در قانون اعمال می گردد.

 • پیود هیچ مسئولیتی تحت هیچ عنوان در رابطه با محدودیت‌های دسترسی که ناشی از قوه قاهره یا سایر علل فراتر از حد کنترل خود می‌باشد، نخواهد داشت.

 • کاربران صراحتاً تأیید و موافقت می‌نمایند که در موارد ذیل هرگونه مسئولیت پیود، مدیران و کارمندان آن محدود به مبلغ خدمات دریافت‌شده توسط اپلیکیشن از کاربر مزبور در یک سال اخیر می‌باشد:

الف) در هر مورد خسارت واقعی که به طور مستقیم توسط پیود وارد شده باشد و پیود نتواند از مقررات سلب و عدم مسئولیت مندرج در این شرایط و مقررات استفاده نماید یا از آن منع شده باشد؛ و

ب) آن خسارات به هر علت موجب مسئولیت پیود، مدیران و کارمندان آن در برابر هر یک از کاربران شود.7) حقوق مالکیت فکری

 • شرکت آریانا پیوند عصر جدید تنها مالک و دارنده حق استفاده از علامت و نام تجاری پیو و پیود و هرگونه محتوا به شرح مندرج در فوق می‌باشد. محتوای اپلیکیشن دارای اسرار تجاری و حقوق مالکیت فکری است که تحت حمایت قوانین مالکیت فکری، کپی رایت و سایر قوانین بین‌المللی و داخلی می‌باشند. کلیه حق مالکانه و حقوق مالکیت فکری در خصوص اپلیکیشن و محتوای آن متعلق به شرکت آریانا پیوند عصر جدید می‌باشد. هرگونه استفاده غیرمجاز، نقض حقوق مذکور و تخلف از هر یک از قوانین و مقررات حاکم در این خصوص توسط هر یک از کاربران و یا اشخاص دیگر مستوجب مسئولیت حقوقی و کیفری شخص نقض کننده یا متخلف خواهد بود.8) مقررات متفرقه

 • این شرایط و مقررات باید به همراه سایر شیوه‌نامه‌ها و دستورالعمل‌های ارائه‌شده توسط پیود مورد مطالعه و تفسیر قرار گیرد که جزء جدایی‌ناپذیر و تشکیل‌دهنده این شرایط و مقررات خواهد بود.

 • جز در مواردی که به نحو دیگری در این شرایط و مقررات مقرر گردیده‌است، این شرایط و مقررات متضمن کلیه توافقات در خصوص استفاده کاربران از خدمات اپلیکیشن بوده و توافقات و اظهارات پیشین، اعم از شفاهی و کتبی، در این خصوص، فاقد هرگونه اثر خواهد بود.

 • کاربران نمی‌توانند بدون رضایت کتبی و قبلی پیود، حقوق و تعهدات خود به موجب شرایط و مقررات حاضر و سایر قراردادهای منعقده با پیود را به ثالث منتقل نمایند یا اجازه استفاده از آن‌ها را بدهند. لکن پیود می‌تواند حقوق و/یا تعهدات خود را به اشخاص ثالث منتقل نماید.

 • چنانچه هر یک از شروط، قیود یا تعهدات مذکور در این شرایط و مقررات یا اعمال آنها نسبت به پیود یا کاربر، به هر میزان بی اعتبار، غیرقانونی، ممنوع یا غیر قابل اجرا باشد، در آن صورت مقرره مربوطه تا میزان این بی اعتباری، غیرقانونی بودن، ممنوعیت یا عدم قابلیت اجرا، فاقد اثر بوده و در عین حال سایر مقررات یا اعمال مقررات مربوطه نسبت به طرف دیگر همچنان به قوت و اعتبار خود باقی خواهد بود

 • عناوین در این شرایط و مقررات تنها به منظور ارجاع بوده و تحت هیچ شرایطی دامنه یا حدود آن بخش را تعریف، محدود، تفسیر یا توصیف نمی‌کند.

 • صرف‌نظر از این‌که ممکن است معاملات کاربران تحت حاکمیت قوانین کشور دیگری غیر از جمهوری اسلامی ایران باشد، این شرایط و مقررات تابع قوانین و مقررات ایران غیر از مقررات تعارض قوانین می‌باشد.

 •  در صورت بروز هرگونه اختلاف، دعوی یا شکایت (دعاوی) ناشی از این شرایط و مقررات یا ناشی از استفاده کاربر از اپلیکیشن یا در ارتباط با آن‌ها باید ابتدا از طریق ایمیل info@pio.ir  اعلام شود. در صورتی که ظرف یک (1) هفته راه حل مسالمت‌آمیزی حاصل نشود، این دعاوی نهایتاً از طریق مراجع صالح رسیدگی خواهد شد.