دستگاه روی همه خودرو های ایرانی و خارجی که پورت OBD2 استاندارد دارند کار میکند. یعنی همان پورتی که وقتی به تعمیرگاه مراجعه میکنید برای دیاگ زدن خودرو ازش استفاده میکنند . در این رابطه اطلاعات مفصلی در صفحه اینستاگرام ما Pio_device هست که پیشنهاد میکنیم حتما ببینید.
سیستم مدیریت هوشمند خودرو شامل :
 • کنترل هوشمند سلامت خودرو و مطلع کردن راننده قبل از وقوع خرابی خودرو از مشکلات احتمالی که قراره برای خودرو پیش بیاد .
 • کنترل هوشمند سرویس های دوره ای توسط هوش مصنوعی .
 • ربات هوشمند سخنگو برای کنترل بهتر سلامت خودرو و راهنمایی راننده در شرایط مختلف برای مواجهه با مشکلات خودرو .
 • یادآور جغرافیایی برای یادآوری رویدادهای مختلف متناسب با ورود به محدوده های جغرافیایی از پیش تعیین شده .
 • مانیتورینگ هوشمند خودرو شامل موقعیت فعلی خودرو در شهر یا مسیر های طی شده و همچنین اطلاعات کاملی درباره سرعت های طی شده خودرو و اطلاعات توقف .
 • دزدگیر هوشمند .
 • خاموش کردن خودرو از راه دور توسط اینترنت .
بله اپلیکیشن فارسی تحت وب – اپلیکیشن فارسی تحت اندروید – اپلیکیشن فارسی تحت IOS دارد . و شما برای خرید اپلیکیشن وجه اضافه ای نمی پردازید و روی سخت افزار پیود رایگان است.
 • پایین آوردن احتمال خرابی های خودرو که برای رفع آنها نیاز به صرف هزینه و زمان زیاد است و جلوگیری از اینکه بد موقع و بد جا دچار مشکل دردسر سازی شویم.
 • بالا بردن عمر مفید خودرو به دلیل رسیدگی های به موقع .
 • لذت بردن از امکانات پیود ربات که البته بسیار کاربردی می باشد . به هر حال حس اینکه یه ربات هوشمند همیشه هست برای کنترل همه لذت بخش می باشد . و اینکه همیشه و همه از راه دور در جریان اطلاعات موقعیتی و سرعت و توقف و … خودرو هستیم .
 • میتوانیم با استفاده از مدلهایی که امکان خاموش کردن خودرو رو داره به جای دزدگیر هم استفاده کنیم . و در نهایت اینکه شما با این دستگاه انگار چند تا دستگاه کاربردی روی خودرو نصب کردید .
بله ، 12 ماه در شرایطی که دستگاه عمدا توسط کاربر آسیب ندیده باشد و باز نشده باشد (شکستگی برد، آب خوردگی و …) دستگاه گارانتی تعویض دارد و 10 سال وارانتی دارد
نه، تمام خودروسازها طبق یک اصل بین المللی اقدام به استفاده از پورت OBD برای دیاگ زدن خودرو نمودند . این پورت روی خودرو برای ارتباط خودرو با دنیای بیرون خودش طراحی و ساخته شد. پیود هم به همین پورت وصل می شود و اطلاعاتی که خود خودرو مخابره میکند را میگیرد و برای سرور شرکت جهت آنالیز ارسال میکند . پس هیچ آسیبی به خودرو وارد نمی شود.
دستگاه پیود بعد از نصب و فعالسازی ، چنانچه از خودرو جدا بشود ، خودرو تحت هیچ عنوانی روشن نخواهد شد . مگر اینکه قبل از جدا کردن توسط کاربر در اپلیکیشن غیر فعالسازی شده باشد. به هر حال دنیای تکنولوژی هر روز پیشرفت می نماید و امکانات جدیدتری را در اختیار مردم قرار می دهد . این امکانات واقعا خیلی پیچیده نیستند . حالا تو مدلهای بعدی امکانات پنل هوشمند خودرو داریم که آن هم بسیار جذاب است . پیشنهاد اکید می نماییم که در مورد آن در همین سایت مطالعه نمایید . البته در صفحه pio_device هم اطلاعات زیادی هست .
با توجه به مدل های مختلف پیود طبق زمان بندی های مختلف اطلاعات سنسور های مختلف را از خودرو دریافت کرده و برای سرور شرکت ارسال میکند . تمام اطلاعات دریافتی با کل استانداردهای خودرو مطابقت داده شده و چنانچه خطایی مشاهده شود ، آن خطا را با اطلاعات کامل شامل مشروح خطا ، دلایل بروز خطا و راه های رفع خطا برای کاربر ارسال میکند .

خیر ، گجت هوشمند پیود ، سیم کارتی مخصوص با 10 سال اینترنت را دارا می باشد .

بله، خرید به صورت آنلاین از سایت، به دلیل حفظ امنیت کاربر می باشد. ولی شما میتوانید به شرکت مراجعه کنید و بعد از اینکه تمام جوابهاتون را گرفتید در محل شرکت به صورت حضوری خریدتان را انجام دهید و بدون هزینه تیم پیود برای شما نصب کنند .
در تهران اجرت نصب رایگان میباشد ، شما میتوانید به شرکت پیود مراجعه کنید یا با ثبت آدرس خودتان از طرف تیم پیود نصاب به آدرس شما اعزام شود .
بله، ارسال به سراسر ایران داریم
پشتیبانی تلفنی و آنلاین در خدمت شما هستیم . حتی زمانی که برای خودرو شما مشکلی پیش بیاد میتوانید با واحد پشتیبانی برای مشورت درباره رفع مشکل تماس بگیرید .
به هیچ عنوان، نه تنها آسیب نمی زند بلکه کیفیت و سلامت باتری را به صورت دائمی کنترل میکند تا اگر مشکلی بود در زمان و مکان بدی شما را دچار مشکل نکند.

دستگاه موجود برای خودرو های سواری می باشد اما از آبان ۱۴۰3 برای خودرو های سنگین هم مدلهای مخصوصی وارد بازار خواهد شد

خیر، فقط به خودرو های انژکتوری که دارای پورت OBD 2 استاندارد می باشند، متصل می شود.
 • تا بحال کسی برای دیاگ یا نصب دزدگیر و جی پی اس خودروش از گارانتی خارج نشده است و ما هم با نصب بیش از 30.000 دستگاه تا کنون هیچ گزارشی مبنی بر اینکه گارانتی باطل شده باشه دریافت نکردیم .

مدل قابل ارایه برای خودروهای سواری میباشد که البته گجت پیود مخصوص موتور سیکلت هم تا چند ماه آتی موجود میشود.

قیمت در زمان کمپین : 5.700.000 تومان