رد کردن پیوندها
از خرید شما ممنونیم ، تلاش میکنیم در آینده بهترین خدماتی را که لایق آن هستید ارایه کنیم

برای تماس با ما روی دکمه زیر کلیلک کنید

عیب یاب

ردیاب

دزدگیر

ربات هوشمند

از گجت هوشمند پیود ، میتوان به عنوان قطعه ای کاربردی که در روند خودرو سازی جا مانده یاد کرد . استفاده از این محصول برای رانندگان فایده های فراوانی دارد . کاربران با تجهیز خودرو به هوش مصنوعی امکان کسب درآمد از طریق رانندگی را نیز دارند و همچنین قابلیت های فراوانی را به دست می آورند . از این محصول میتوان به عنوان جایگزین مناسبی برای ردیاب های سنتی بازار استفاده کرد . میتوان کاربرد یک دزدگیر را از این محصول انتظار داشت و از همه مهمتر میتوانیم به عنوان یک مهندس مکانیک همراه روی این گجت هوشمند حساب کنیم . در صورت استفاده از این محصول رانندگان میتوانند قبل از اینکه خودرو دچار مشکل و خرابی شود ، از احتمال خرابی و دلایل بروز آن با خبر شوند و با اقدام به موقع از خرابی خودرو جلوگیری نموده و همچنین به دلیل اقدام به موقع باعث عدم آسیب رسیدن به دیگر قطعات خودرو شویم و عمر مفید خودرو را با اقدامات به موقع و نگهداری صحیح بالا ببریم .

سوالات پس از خرید :

تیم پشتیبانی

  • پایین آوردن احتمال خرابی های خودرو که برای رفع آنها نیاز به صرف هزینه و زمان زیاد است و جلوگیری از اینکه بد موقع و بد جا دچار مشکل دردسر سازی شویم.
  • بالا بردن عمر مفید خودرو به دلیل رسیدگی های به موقع .
  • لذت بردن از امکانات پیود ربات که البته بسیار کاربردی می باشد . به هر حال حس اینکه یه ربات هوشمند همیشه هست برای کنترل همه لذت بخش می باشد . و اینکه همیشه و همه از راه دور در جریان اطلاعات موقعیتی و سرعت و توقف و … خودرو هستیم .
  • میتوانیم با استفاده از مدلهایی که امکان خاموش کردن خودرو رو داره به جای دزدگیر هم استفاده کنیم . و در نهایت اینکه شما با این دستگاه انگار چند تا دستگاه کاربردی روی خودرو نصب کردید .
بله ، 12 ماه در شرایطی که دستگاه عمدا توسط کاربر آسیب ندیده باشد و باز نشده باشد (شکستگی برد، آب خوردگی و …) دستگاه گارانتی تعویض دارد و 10 سال وارانتی دارد
در تهران اجرت نصب رایگان میباشد ، شما میتوانید به شرکت پیود مراجعه کنید یا با ثبت آدرس خودتان از طرف تیم پیود نصاب به آدرس شما اعزام شود .
پشتیبانی تلفنی و آنلاین در خدمت شما هستیم . حتی زمانی که برای خودرو شما مشکلی پیش بیاد میتوانید با واحد پشتیبانی برای مشورت درباره رفع مشکل تماس بگیرید .

با توجه به مدل های مختلف پیود طبق زمان بندی های مختلف اطلاعات سنسور های مختلف را از خودرو دریافت کرده و برای سرور شرکت ارسال میکند . تمام اطلاعات دریافتی با کل استانداردهای خودرو مطابقت داده شده و چنانچه خطایی مشاهده شود ، آن خطا را با اطلاعات کامل شامل مشروح خطا ، دلایل بروز خطا و راه های رفع خطا برای کاربر ارسال میکند .

خیر ، گجت هوشمند پیود ، سیم کارتی مخصوص با 10 سال اینترنت را دارا می باشد .

دستگاه پیود بعد از نصب و فعالسازی ، چنانچه از خودرو جدا بشود ، خودرو تحت هیچ عنوانی روشن نخواهد شد . مگر اینکه قبل از جدا کردن توسط کاربر در اپلیکیشن غیر فعالسازی شده باشد. به هر حال دنیای تکنولوژی هر روز پیشرفت می نماید و امکانات جدیدتری را در اختیار مردم قرار می دهد . این امکانات واقعا خیلی پیچیده نیستند . حالا تو مدلهای بعدی امکانات پنل هوشمند خودرو داریم که آن هم بسیار جذاب است . پیشنهاد اکید می نماییم که در مورد آن در همین سایت مطالعه نمایید . البته در صفحه pio_device هم اطلاعات زیادی هست .

.

Join b and increase your productivity.