آدرس نمایندگی جیلی در تهران و شهرهای ایران

مدیر سایت/12/09/1399
بازدید 326 / نظر 3
نمایندگی خودرو جیلی

 سایت های اینترنتی، پاسخی قطعی به نیاز روز مشتریان است. یعنی سایت هایی نظیر سایت “نمایندگی خودرو جیلی” با هدف ایجاد بستری برای خریداران خودرو ایجاد شده است و با بهترین شکل و کمترین هزینه، می توانند خودروی مورد نظر خود را ثبت نام نمایند و به وقت موعود تحویل بگیرند.

دستگاه عیب یاب یا دیاگ خودرو چیست؟ | عیب یاب خودرو پیود چیست؟ |ردیاب خودرو چیست و معرفی بهترین ردیاب ها

لازم به ذکر است که می توانید برای عمر خودرو خود مقاله مریوطه را بخوانید و از بهترین راه های زیاد کردن عمر ماشین خود + یک راه عالی استفاده کنید.

همچنین مشتریان می توانند در خصوص چگونگی ارائه محصول با تیمی متخصص مشورت نمایند و از خدمات پس از فروش آن مطلع شوند و آدرس نمایندگی فروش جیلی در تهران و همچنین نمایندگی خدمات پس از فروش جیلی در تهران را ببینید. در ادامه این مجله خودرو پیو شما را به بقیه شرایط و جزئیات جامع تر و آدرس نمایندگی خودرو جیلی در تهران و شهرهای مختلف آگاه می سازیم.

نمایندگی خودروی جیلی در تهران

درباره برند خودرو جیلی چه می دانید؟

شرکت جیلی (Geely) که در سال 1986 افتتاح شده، هدف خاصی را دنبال کرده است. از این نظر که تحقیق، توسعه و طراحی خودروهای تولید شده از این کمپانی با کیفیتی بالا تولید شود. می توان برند جیلی را اینطور تعریف کرد که هم اکنون جز یکی از 10 تولید کننده برتر خودرو در کشور چین به شمار می آید که در بورس هنگ کنگ نیز فعالیت دارد.

این شرکت مطرح طی 10 سال گذشته توانست با گسترش خدمات تولیدی خود در بازرار خودرو، رتبه نخست رشد را در میان بقیه شرکت های چینی به خود اختصاص دهد. رشد فزاینده این برند که با خلاقیت و برنامه ریزی به وجود آمده تا این موقع بسیار هدفمند عمل کرده است. دفتر مرکزی که کمپانی جیلی در آن مستقر شده در هانگژو (مرکز استان ژیژیانگ) قرار گرفته است. تمامی محصولات تولیدی این برند معروف (نظیر مونتاژ گیربکس، موتور، خودرو) که با کیفیت بالا عرضه می شود، فرآیند تولید آن در سراسر کشور چین انجام می پذیرد.

نمایندگی جیلی در تهران

نمایندگی هایی که محصولات خودرو جیلی را به فروش می رسانند با وجود رقابت شدیدی که بین سایر نمایندگی ها در فضای مجازی وجود داشته و دارد، همواره باعث شده روز به روز بر محبوبیت خودرو جیلی بیافزاید. از این نظر که با رقابتی که میان فروشندگان خودرو جیلی صورت می گیرد، برند آن هر روز بیشتر در نظر دیگران دیده می شود و به چشم می آید. در نهایت می تواند مشتریان مخصوص به خود را جذب کند. در ادامه آدرس بعضی از نمایندگی های جیلی در تهران را برای شما عزیزان آورده ایم.

در واقع بهتر است آن را این چنین بیان کنیم که نمایندگی جیلی در تهران یا دیگر مناطق ایران یکی از معتبرترین و قوی ترین نمایندگی ها در حوزه خودرو بوده که همواره توانسته با جلب اعتماد مشتریان، نیازهای واقعی مخاطبان خود را بشناسد و تمامی سعی خود را در بر آوردن محصولی برتر انجام دهد.

آدرس نمایندگی خدمات پس از فروش جیلی در تهران

نمایندگی جیلران موتور: تهران، کیلوتر 8 جاده مخصوص

نمایندگی 306 کرمان موتور: تهران، خیابان شریعتی، پایین تر از بهار شیراز

نمایندگی فروش جیلی در تهران

خدمات چک لیستی که به هنگام تحویل خودرو انجام می شود بدین صورت است که در وهله اول باید آیتم به آیتم انجام گیرد. تا جایی که تمام ادوات خودرو در حضور فرد خریدار تست شود و بدون داشتن هیچ عیبی و بعد از پذیرفتن سالم بودن خودرو آن را با خاطری آسوده تر از نمایندگی فروش خودرو جیلی در تهران یا دیگر شهرهای ایران خریداری نماید.

نمایندگی فروش جیلی در تهران

نمایندگی جیلی GC: تهران، فلکه دوم صادقیه، بلوار فردوس شرق، رو به روی خیابان قبادی

 

نمایندگی خودروی جیلی در تهرانپارس

نمایندگی خودرو جیلی در تهرانپارس

مجموعه خدمات یک شرکت که به صورت نمایندگی یک محصولی خوب را به خریدار می فروشد از کیفیت و مشتری مداری بالایی برخوردار خواهد بود. این دسته از نمایندگی های واجد شرایط که خدماتی ایده آل را به مصرف کنندگان ارائه می دهند، گارانتی مخصوص به خود را دارند که می تواند به نوعی امتیاز مثبت برای مشتریان باشد. یکی از دلایلی اصلی که خریداران خودرو در موقع خرید به آن باید توجه نشان دهند و از سیسم ایمنی خودرو مطمئن شوند، مشاوره گرفتن از کارشناسان خودرویی نمایندگی خودرویی است.

بدین صورت که از جانب این مشاوره ها بتوانند از مشخصات فنی خودروی خود سر در بیاورند تا بعدها از خرید خود پشیمان نشوند. از جمله ویژگی های بارز خودروهای جیلی عبارتند از: موتور 4 سیلندر 16 سوپاپه، حجم موتور 1792 سی سی، تنفس موتور طبیعی، انتقال نیرو (دیفرانسیل جلو)، حداکثر سرعت (138 سب بخار در 6200 دور در دقیقه)، حداکثر گشتاور (172 نیوتن متر در 4000 دور در دقیقه)، جعبه دنده ( 6 دنده اتوماتیک – 5 دنده دستی)، فاصله بین دو محور (2650 میلیمتر).

نمایندگی جیلی: تهران، محله 4، محله علم و صنعت

نمایندگی فروش جیلی در شرق تهران

در ادامه توضیحات مربوطه به خودروهای خریداری شده از کمپانی جیلی می توان این نکته را اضافه کرد که تمامی قطعات این خودرو به غیر از قطعات مصرفی شامل گارانتی است و از خریدار بابت تعمیری که بعدها بخواهد روی خودرویش انجام دهد، دریافت نمی شود. البته گفته می شود که در این میان برخی از شرکت ها برای جذب مشتریان خود، خودروهایی را گارانتی می کنند به طوری که خریدار در زمان تعمیر، تعویض موتور یا گیربکس هیچ گونه هزینه ای را از سرویس خودروها پرداخت نمی کند.

نمایندگی جیلران موتور: تهران، خیابان سلمان

نمایندگی های اتومبیل جیلی در غرب تهران

نمایندگی جیلی در غرب تهران

مدت زمان گارانتی محصولات خودرویی معمولا بین 2 تا 5 سال است که می توانند بین این سال ها از آن استفاده کنند. فرد خریدار خودرو جیلی از نمایندگی این برند، می تواند از این موضوع اطمینان پیدا کند که ضمن اینکه تا یک بازدهی امکان گارانتی خودرو خریداری شده وجود دارد، این امتیاز نیز به وقت خرید پیش می آید که بیشتر شرکت های خودروسازی تنظیمات فنی انجام شده بر روی خودرو را بر اساس چک لیست آن انجام دهند. یعنی خودرو خریداری شده قبل از تحویل توسط کارشناسان فنی مورد بررسی قرار می گیرد تا اگر مشکلی داشت بر طرف شود.

نمایندگی جیلی: تهران، خیابان مخبری

نمایندگی خودرو جیلی در مشهد

یکی از دغدغه هایی که خریداران خودرو با آن درگیر هستند به زمان نیاز آن ها به تعمیرات و سرویس های دوره ای خودرو بر می گردد. چرا که سختی پذیرش نمایندگی ها و ارائه نشدن یکنواخت خدمات از سوی برخی از نمایندگی ها صورت می گیرد. اینجاست که برخی از نمایندگی ها همچون نمایندگی های اتومبیل جیلی در مشهد قبل از تحویل خودرو به مشتری در برگه قرار داد ذکر می کنند که تمامی قطعات خودروی مربوطه شامل گارانتی است. البته به غیر از مواردی که در ذیل به آن ها اشاره خواهیم کرد: سیستم کلاج خودرو و قسمت های برقی.

تعمیرگاه مجاز جیلی کاظمی: مشهد، بلوار سجاد، چهارراه خیام

نمایندگی خودرو جیلی در ایران

از دیگر سوالاتی که ممکن است برای خریداران خودرو جیلی یا هر خودروی دیگری پیش بیاید این است که چه موقعی می توان از نیاز به دریافت خدمات قبل از رسیدن کیلومتر خودرو به زمان سرویس اولیه استفاده کرد؟ می توان با یک مثال آن را واضح تر بیان کرد. در یکی از موارد فرد خریدار خودرو صفر کیلومتر پس از چند روز می بیند درب صندوق عقب باز نمی شود یا به سختی باز می شود. به هنگام مراجعه به نمایندگی این پاسخ از جانب کارشناسان داده می شود که باید مثلا شما 800 کیلومتر پیمایش انجام داده باشید و زمان مقررش برای سرویس اولیه به نمایندگی بروید.

در واقع این مطلب برای خریداران به یک دغدغه تبدیل شده است، به طوری که شاید خریدار از خودروی خود زیاد استفاده نکرده باشد و تا چند ماه بعد به کیلومتر مورد نظر برسد. در چنین شرایطی مشتری مجبور است صبر کند تا زمانی که وقت مراجعه به نمایندگی برسد.

نمایندگی جیلی خودروسازان بم: تهران، کیلومتر 16 جاده مخصوص کرج

نمایندگی خودرو جیلی در ایران

نمایندگی جیلی در اصفهان

خودروسازان به منظور توسعه بازار خودرو و با بهره گیری از خدماتی برتر پس از فروش توانستند به فروش بیشتری دست پیدا کنند. یعنی با توجه نشان دادن و رعایت حقوق مصرف کنندگان و ارائه خدماتی به صرفه از سوی فروشندگان تاکنون ویژگی های ایده آلی از فعالیت های کاری خود را نیز حفظ کرده اند و حتی طی سال هایی به آن افزوده اند. یکی از همین خودروسازان که از طریق نمایندگی هایی به فعالیت خود ادامه می دهد، خودرو جیلی است که طرفداران مخصوص به خود را دارد.

آدرس نمایندگی جیلی در اصفهان

نمایندگی خوروهای جیلی سلامتیان: اصفهان

نمایندگی خودرو جیلی در بابل

همانطور که قبل تر از این توضیح دادیم، گارانتی به نوعی در فروش بیشتر نمایندگی های خودرویی تاثیر مطلوبی را برای فروشندگان در بر دارد. از مهم ترین اصلاحاتی که در کارت های گارانتی وارداتی قید شده است عبارتند از: 1-“تعویض، تغییر و یا تعمیرات ناصحیح، دستکاری و نصب نامناسب منجر به خارج شدن قطعات از ضمانت می شود.” 2- گارانتی قطعاتی نظیر باتری، لامپ، صفحه کلاچ، تایر خودرو، تیغه برف پاک کن و غیره یک سال تعیین شده است.

نمایندگی بابل – جمالی: بابل، کیلومتر 1 جاده بابل به قائمشهر

نمایندگی خودرو جیلی در گرگان

با توجه به گفته هایی که تا به الان در خصوص ویژگی های نمایندگی خودرویی گفتیم این نکته را می توان اضافه کرد که رقابت نزدیک بین خودروسازان در بازارهای جهانی به منظور افزایش فروش باعث این امر شده که برنامه های راهبردی
درباره نحوه تولید به خدمات ارائه شود. از این نظر که با ایجاد برنامه ای منسجم و راهبردی حین ارائه خدماتی باکیفیت قطعا مشتریان بیشتری برای خرید خودرو جیلی از نمایندگی های سراسر ایران اقدام خواهند کرد.

نمایندگی جیلی سازگار: گرگان، جرجان، بین جرجان 16 و کوی اوزینه

نمایندگی خودرو جیلی در تبریز

ارتقای سطح کیفی و ویژگی های بارز مجموعه نمایندگی های خودرویی نظیر خودرو جیلی باعث می شود که سهم بیشتری را در بازار خودرویی از آنِ خود کنند. در واقع شرکت های بزرگ تر با تاکید بر بهبود خدمات پس از فروش می توانند این امتیاز را برای نمایندگی های برتر خودرو در نظر داشته باشند که در افزایش تقاضای خودرو نقش به سزایی را ایفا نمایند.

نمایندگی تیزران خودرو: تبریز

نمایندگی های خودرو جیلی در مازندران

با گسترش خودروهای چینی در ایران تصمیم بر این گرفته شد که با تغییر رویکرد دست به اقدام واردات و توزیع قطعات برتر در زمینه خودروهای چینی (مانند جیلی) بزنند. به طوری که بعدها با توجه به توسعه زیرساخت های فروش، ورود قطعات یدکی چینی به صورت آنلاین جهت خریداران اینترنتی انجام شد. دامنه فعالیت های نمایندگی خودروها نظیر خوردو جیلی بر اساس کلیه اقلام خودرو از جمله بدنه، موتوری و قطعات آن است.

نمایندگی گروه بهمن: قائمشهر، خیابان تهران، انتهای بلوار، ولی آباد

نمایندگی های خودرویی جیلی در مازندران

نمایندگی خودرو جیلی در همدان

با تمامی گفته هایی که در سطرهای قبل گفتیم، می توان به این نتیجه رسید که در صورتی که خودروی جیلی از خدمات فروش گسترده ای استفاده نماید، می تواند جایگاه بالایی را میان خودروسازان به دست آورد. در حقیقت با کیفیت قوی و عاملی تعیین کننده به جهت موفقیتی چشم گیر، مزیت های بسیاری (همچون شرایط فروش اقساطی) را برای برند جیلی در نظر گرفته اند که چشم مخاطبان را بر دیگر ایرادات خودرو می بندد.

فروش ماشین جیلی GC6: همدان

فروش اقساطی جیلی

اولین خودرو چینی که به سدان جیلی EC7 معروف است در تستی که به منظور تصادف از موسسه Euro NCAP دریافت کرد، این مسئله را به همراه داشت که توانسته در میان سایر ماشین های چینی به عنوان بزرگی دست پیدا کند. نمایندگی فروش جیلی به جهت تسهیل در امور خرید و رفع نیازهای مشتریان اقدام به شرایطی در قبال فروش این خودرو انجام داده است که درصد مبلغ ارزش اصلی آن را به صورت پیش پرداخت در زمان عقد قرارداد تحویل می دهد. به طوری که ما بقی قیمت آن از طریق اقساط 30 ماهه قابل پرداخت است. از جمله شرایطی که به منظور دریافت سایر خودروهای این شرکت قابل ذکر است بدین شرح در نظر گرفته می شود:

 • دسته چک
 • گردش ۳ ماهه آخر حساب جاری
 • مدارک شغلی در صورت وجود و لزوم “ارایه جواز کسب و یا فیش حقوقی برای هموطنان شهرستانی”
 • مدارک سکونتی جهت انجام امور تعویض پلاک و انتقال مالکیت خودرو

نتیجه کلی

با خواندن این مقاله متوجه خواهید شد که “دسترسی به بهترین انتخاب” می تواند یکی از شعارهای ایده آل نمایندگی های خودرو جیلی در شهرهای مختلف ایران باشد، چرا که از طریق وب سایت های مختلفی این امکان را خواهید داشت به تمامی محصولات خودرویی جیلی در سریع ترین زمان ممکن دسترسی داشته باشید و گزینه های مناسبی را با توجه به بودجه موردنظرتان ببینید.

 

3 دیدگاه تا کنون ثبت شده

دیدگاهتان را بنویسید

 • احمد گفت:

  چرنده !!! واقعا تاسف داره بی قانونی داره بی داد میکنه ماشین جیلی وارد میشه ولی نمایندگی های جیلی کلا وجود ندارند در هیج جای ایران. هرچند خود جیلی ماشین خوبی بود

  • سلام و درود
   دوست عزیز همانطور که در مقاله مشاهده می کنید، نمایندگی های جیلی در تهران و ایران هستند و آدرس آن ها در متن بالا وجود دارد، اما این موضوع غیر قابل انکار هست که خودرو های خارجی نمایندگی های با کیفیتی در ایران ندارند و جیلی از این موضوع مستثنا نیست

 • سلام و درود
  دوست عزیز همانطور که در مقاله مشاهده می کنید، نمایندگی های جیلی در تهران و ایران هستند و آدرس آن ها در متن بالا وجود دارد، اما این موضوع غیر قابل انکار هست که خودرو های خارجی نمایندگی های با کیفیتی در ایران ندارند و جیلی از این موضوع مستثنا نیست

مقاله های پیشنهادی دیگر
نمایندگی ایران خودرو

آدرس نمایندگی ایران خودرو

32 بازدید
نمایندگی خودروها

آدرس نمایندگی خودروها در تهران

43 بازدید
نمایندگی خودرو ام وی ام

نمایندگی خودرو ام وی ام

41 بازدید
نمایندگی خودرو چری

نمایندگی خودرو چری

50 بازدید