مقاله های خودرو

دزدگیر ماشین سیم کارتی

مدیر سایت/08/10/1399
بازدید 295 / نظر 0
دزدگیر ماشین سیم کارتی

اگر برای خرید دزدگیر دچار سردرگمی شده اید و نمی دانید که کدام برند از دزدگیر خودرو را تهیه نمایید، نگران نباشید! چرا که با رفتن به بازارِ ضد سرقت زده با انواع مختلف دزدگیر رو به رو می شوید که هر کدام با کیفیت بالایی، می توانند مجهزترین امکانات ضد سرقت را در اختیارتان قرار دهند. ضمن اینکه دزدگیرهای متنوعی در بازار وجود دارد که شامل دزدگیر ساده، سیم کارتی و تصویری می شود. یکی از همین دزدگیر خودروها به منظور راحت تر کردن امنیت، دزدگیر ماشین سیم کارتی نام دارد که در ادامه مجله ماشین پیو به شرحی از آن می پردازیم.

دستگاه عیب یاب یا دیاگ خودرو با موبایل چیست؟ | عیب یاب خودرو پیود چیست؟ |ردیاب خودرو چیست و معرفی بهترین ردیاب ها

لازم به ذکر است که می توانید برای افزایش عمر مفید خودرو خود مقاله مریوطه را بخوانید و از بهترین راه های زیاد کردن عمر ماشین خود + یک راه عالی استفاده کنید.

افزایش استفاده از دزدگیر ماشین سیم کارتی

شاید برایتان این مسئله پیش آمده باشد که بارها به تماشای فیلم هایی از سارقین خودرو نشسته باشید که در کمتر از یک دقیقه، درب خودرو سرقتی را باز می کنند. با وجود دیدن همچین ویدئوهایی، مطمئن می شوید که اگر اقدام به خرید دزدگیر نمایید برایتان بهتر است و اینجوری خودرو در امنیت کاملی خواهد بود. به دلایل امنیتی بسیار زیاد و برای حفاظت از خودرو شما یک سری دزدگیرهای پیشرفته طراحی و روانه بازار شده که خرید از آن ها همچون خرید دزدگیر سیم کارتی بسیار مفید خواهد بود. بدین صورت که با وجود همه امکانات و تجهیزاتی که در این دزدگیر یعی دزدگیر ماشین سیم کارتی ایجاد شده و با قیمت به صرفه ای که دارد و با خدمات مناسبی که ارائه می دهد، می تواند شما را در رفع دغدغه های امنیتی کمک کند.

 

استفاده از دزدگیر خودرو سیم کارتی

مزایا و معایب دزدگیر سیم کارتی خودرو

هر یک از دزدگیرها از یک سری مزایا برخوردار هستند که با نظارت کامل بر خودرو، موقعیت مطلوبی از امنیت را برای اتومبیل فرد فراهم می آورند. تا جایی که با نصب دزدگیر سیم کارتی خودرو این امکان را خواهید داشت که بتوانید از خاموش و روشن شدن درب ماشین توسط سارقین آگاهی پیدا کنید و یا به حالت آژیری، هشداری را به شما اعمال خواهد کرد. در کنار اینکه این دزدگیر مزایایی را شامل می شود از یک سری معایب برخوردار است که بد نیست در ادامه مقاله “معرفی دزدگیر سیم کارتی” با آن آشنا شوید. از جمله معایب دزدگیر سیم کارتی این است که در نقاط دور افتاده، شبکه ارتباطی آن از کار می افتد. اما مزایا و امکانات آن بدین شرح است:

– امکانات مجهز دزدگیر خودرو سیم کارتی

به منظور رسیدن به جواب این جمله که مهم ترین ویژگی های این دزدگیر ساده و در عین حال پیشرفته چیست و بستگی به چه عواملی دارد، می توان این نکته را افزود که امکان حرکت دادن خودرو برای سارق وجود ندارد. از دیگر آپشن هایی که بر افزایش امکانات مجهز آن تاثیر مستقیم دارد، هماهنگی ریموت با ضد سرقت است. این هماهنگی این معنا را می رساند که حتما باید به جهت بازکردن و روشن کردن خودرو، ریموت دزدگیر را به همراه داشته باشید. پس با وجود چنین شرایطی، سارق نمی تواند به راحتی درب خودرو را باز کند و اگر در این کار موفق شود، دزدگیر ماشین سیم کارتی هشداری را می دهد. به طوری که در صورت اینکه سارق در سرقت خودرو موفق شود، این دزدگیر هشداری مبنی بر این اتفاق را بر روی گوشی موبایل شما ارسال می کند.

امکانات مجهز دزدگیر سیم کارتی

– ماشین را از هرجایی قفل کنید

از دیگر شرایط مطلوبی که با استفاده از نصب دزدگیر سیمکارتی بر روی خودرو در اختیارتان قرار می گیرد این است که می توانید حداکثر در هر فاصله ای که بخواهید درب خودرو را با این دستگاه قفل کنید. در واقع برای اینکه درب خودرو قفل شود کافیست که یک پیامک ارسال نمایید. با داشتن این ویژگی، افرادی که در برخی مواقع این نکته را فراموش می کنند که خودرو را قفل نمایند، این روش کابردی خواهد بود.

– از هر لحظه موقعیت اتومبیل آگاه شوید

در این قسمت از مزایای دزدگیر سیم کارتی به این مسئله می پردازیم که از هر لحظه و هر مکان خودرو خود مطمئن شوید. در این روش این نوع از دزدگیر ماشین سیم کارتی بدین صورت کار می کند که به وسیله خاموش کردن خودرو از طریق پیامک شما را از هر اطمینانی به جهت حفظ امنیت خودرو بی نیاز می کند.

موقعیت اتومبیل

نصب دزدگیر ماشین سیم کارتی بر روی خودرو

بهتر است برای نصب دقیق دزدگیر سیم کارتی بر روی خودرو از یک تکنسین حرفه ای کمک بخواهید. در صورتی که خودتان به نصب آن روی آوردید، می توانید در ابتدا یک سیم کارت فعال و بسته اینترنتی برای سیم کارت تهیه نمایید. بعد از انجام این روش، می توانید با اتصال دزدگیر به برق خودرو و حتی قرار دادن آن در یک جای امن، این دزدگیر را به راحتی فعال نمایید. همانطور که قبل نیز گفتیم اگر فکر می کنید آشنایی چندانی با برق خودرو ندارید، حتما برای امنیت بیشتر از یک نیروی متخصص در این امر کمک بگیرید.

نصب دزدگیر سیم کارتی بر روی خودرو

قیمت دزدگیر سیم کارتی خودرو

بسته به امکانات و خدماتی که توسط این دستگاه پیشرفته عرضه می شود، این دزدگیر خودرو از قیمت به صرفه ای برخوردار است. یعنی با توجه به بررسی های صورت گرفته از شرکت های ارائه دهنده قیمت دزدگیر سیم کارتی، اینطور نشان می دهد که با اینکه سطح قیمت های آن متفاوت است ولی در عین حال در یک رده قیمتی قرار گرفته اند.

دزدگیر سیم کارتی بهترین راه تامین امنیت ماشین

دزدگیرها، تنوع بالایی از مدل های مختلف را دارا هستند که پیشرفته ترین آن ها نیز یک نقص دارد. بدین شرح که اگر خودرو شما به سرقت برود، این نوع از دزدگیرها کار خاصی را نمی توانند انجام دهند. در واقع دزدگیرها را می توان ابزار امنیتی به جهت پیشگیری از سرقت خودرو در نظر گرفت که اگر دزدیده شود، اقدام از جانب آن نمی تواند صورت گیرد. با توجه به همین دلایل است که در کنار توجه نمودن به مزایای دزدگیر سیم کارتی، باید به معایب آن نیز دقت کرد تا در صورت کوتاهی از طرف این نوع دزدگیر از وسیله دیگری برای بهترین راه مراقبت از خودرو، استفاده نمایید که می تواند استفاده از ردیاب باشد.

امکانات دزدگیر خودرو سیمکارتی

قبل از پرداختن به دیگر جزئیات مقاله “معرفی دزدگیر خودرو سیم کارتی” در این قسمت از مجله خودرو پیو به شرحی مختصر از دیگر امکانات دزدگیر خودرو خواهیم پرداخت. از جمله مواردی که می تواند به تجهیزات کامل تر از عوامل مربوط به دزدگیر سیمکارتی اضافه نماید بدین شرح است:

سازگاری کامل با سیستم برق حساس پژو 206 و پژو 207 و خودروهای جدید چینی، کره ای و اروپایی
• سازگار با سیستم تاخیر لامپ سقف خودروهای جدیدبا قابلیت تنظیم زمان تاخیر دلخواه
• فلاشر اتوماتیک در صورت ترمز شدید در اتوبان ها و سرعت های بالای 50 کیلومتر
• اندازه گیری دقیق و نمایش ولتاژ باطری و دینام خودرو و باطری بکاپ داخلی دستگاه
• ارسال موقعیت روی سایت دستگاه به صورت پریودیک زمانی و بصورت حداکثر جابجایی
• امکان دریافت موقعیت فعلی ماشین و نمایش روی نقشه به صورت آنلاین و آفلاین
• دارای خروجی تحریک پاور ویندوز و قابلیت بالا بردن شیشه ها از طریق موبایل (دیاگ خودرو با موبایل)
• تنها سیستم دزدگیر با قابلیت فعال شدن با ریموت فابریکی خودرو در دنیا
• استفاده از بهترین برند رله های موجود در بازار برای طول عمر بیشتر دستگاه
• امکان خاموش و روشن کردن مجدد ماشین از هر جای دنیا توسط موبایل
• باتری پشتیبان داخلی برای مواقع قطع کردن بست باتری توسط سارق
• امکان باز کردن درب صندوق عقب توسط ریموت و موبایل
• مشاهده و تنظیم آلارم برای حداکثر سرعت مجاز خودرو
• امکان باز و بست قفل درب ها توسط ریموت و موبایل
• آنتن دهی بسیار با کیفیت به دلیل طراحی آنتن IFA
• شنود صدای داخل کابین با حساسیت بسیار بالا

امکانات دزدگیر خودرو سیم کارتی

نحوه ریست کلی تنظیمات دستگاه دزدگیر سیم کارتی خودرو و برگشت به تنظیمات کارخانه

از عواملی که به هنگام نصب دستگاه بر روی خودرو باید بدانید این است که بایستی کلیه تنظیمات دستگاه به حالت کارخانه بازگردد. یعنی با نگه داشتن دکمه لرن به منظور ریست دستگاه به مدت ده ثانیه این امکان وجود دارد که دستگاه به طور ثابت روشن بماند. تا جایی که با انجام این عمل، تمام تنظیمات دستگاه نظیر تنظیمات پاک شده و شماره های مالک و ریموت به حالت پیش فرض در می آید.

تعریف شماره مالک اصلی یا مالک شماره یک دستگاه سیم کارتی

بعد از ریست کردن کلی دستگاه، اولین شماره ای که با دستگاه تماس بگیرد، مالک اصلی دستگاه است. به طوری که پس از انجام این مرحله، مالک شماره یک از طریق اپلیکیشن، می تواند دو کاربر دیگر برای خودور خود معرفی کند.

 

مالک شماره یک دستگاه سیم کارتی

نحوه تعریف ریموت جدید برای دستگاه سیمکارتی

از دیگر امکاناتی که برای این دستگاه در نظر گرفته اند، نحوه تعریف ریموت جدید بر روی دستگاه است. شما با نگه داشتن دکمه لرن به مدت 5 ثانیه، این عمل برایتان پیش می آید که LED دستگاه شروع به چشمک زدن می کند. طی این زمان یعنی پس از رها کردن دکمه پنج ثانیه ای این فرصت را دارید تا دکمه قفل باز ریموت را نگه دارید. با این روش دستگاه ریموت جدید را ذخیره خواهد کرد.

نحوه ری استارت کردن دستگاه سیم کارتی خودرو در صورت لزوم

در مواقعی ممکن است این مشکل پیش آید که پرش های سیگنال از طرف مخابرات نیاز شود تا دستگاه بدون تغییر در تنظیمات روش و خاموش شود. در صورت مواجه شدن با چنین مسئله ای باید دکمه صدای ریموت را نگه دارید تا دزدگیر شروع به هشدار زدن کند. با تکرار همین روش و نگه داشتن دکمه به مدت 10 ثانیه، دستگاه 4 مرتبه آژیر کوتاه می کشد و خود به خود ریستارت می شود.

نتیجه کلی

در نهایت پس از خواندن مقاله “معرفی دزدگیر خودرو سیم کارتی“، می توانید با دارا بودن اطلاعاتی کافی از این نوع از دزدگیر به منظور درک بهتر و به جهت خرید دستگاه دزدگیر سیم کارتی، خریدی به صرفه و در خور شایسته را برای حفظ امنیت خودرو خود انجام دهید تا بدون هیچ گونه شبهه ای از خرید آن آسوده خاطر باشید.

0 دیدگاه تا کنون ثبت شده

دیدگاهتان را بنویسید

  مقاله های پیشنهادی دیگر
  پیود

  پیود چیست

  7 نظر / 1446 بازدید
  دزدگیر خودرو جی پی اس دار

  دزدگیر خودرو جی پی اس دار

  361 بازدید
  معرفی دزدگیر هوتای

  معرفی دزدگیر هوتای

  2 نظر / 390 بازدید
  دزدگیرهای سیم کارتی

  معرفی بهترین دزدگیرهای ارزان

  315 بازدید