مقاله های خودرو

معرفی دزدگیر خودرو ماجیکار

مدیر سایت/23/09/1399
بازدید 624 / نظر 0
معرفی دزدگیر ماجیکار

ماجرای برند دزدگیر ماجیکار

دزدگیر ماجیکار ساخت کجاست

زمانی به قدری تبلیغات از برند دزدگیر ماجیکار زیاد شده بود که افرادی نیز که خودرو نداشتند هم آن را می شناختند. دزدگیر ماجیکار ساخت کجاست؟ طراحی آن توسط یک شرکت کره ای به وجود آمده که به شرکت یانگ شین الکترونیک معروف است. این شرکت شناخته شده در چندین سال قبل به وسیله بهترین طراحان راه اندازی شده است که توانست در مدت زمان کوتاهی در سطح بین المللی قرار گیرد.
برای کامل تر کردن جزئیات دزدگیر ماجیکار، می توان این نکته را اضافه کرد که در سال 1993 برای اولین بار این برند ماجیکار در میان بازار سیستم های امتنیتی و محافطتی مورد توجه قرار گرفت. در کل برند دزدگیر ماجیکار قدیمی است بین برند های دیگر. این مورد توجه قرار گرفتن به طوری بود که با داشتن کلیه استانداردهای بین المللی، توانست این امتیاز را به خود اختصاص دهد که بهترین جایزه طراحی دزدگیر را به صورت متوالی به دست آورد. اولین طرحی که در سال 1995 از مدل جدید این برند به بازار عرضه شد، مدل M1000 نام دارد. تا جایی که بعد از تولید این مدل با فناوری های پیشرفته ای از آن روانه بازار شد و تا به امروز نیز به مراتب مدل های مختلفی از آن تولید شده است.

همچنین می توانید برای پیدا کردن بهترین مسیریاب خودرو از صفحه اشاره شده دیدن کنید.

طراحی و ساخت مدل های دزدگیر ماجیکار قدیمی و جدید

همانطور که قبل از این در سطرهای بالاتر مقاله ” معرفی دزدگیر خودرو ماجیکار” اشاره کردیم، این دزدگیر مدل های مختلفی دارد که در ادامه به نام و مشخصات مدل های دزدگیر ماجیکار خواهیم پرداخت، نام یکی از آن ها دزدگیر تصوریری ماجیکار ” ام 905 ” نام دارد. برای اینکه از ویژگی های این مدل دزدگیر ماجیکار بیشتر بدانید، بهتر است آن را اینگونه تعریف کنیم که شامل دو ریموت کنترل با نمایشگری به اندازه کافی بزرگ می شود که این امکان را در اختیارتان می گذارد که وضعیت خودرو را بیش از پیش مطلع شوید.
البته این موضوع را باید متذکر شد که صفحه نمایشگر این دزدگیر شامل یک سری آپشن های پیشرفته است که شامل صفحه دیجیتال و یک سری از چراغ های نشانگر می شود. از دیگر نکاتی که بر قابلیت هر چه بیشتر دزدگیر ماجیکار می افزاید، روشن و یا خاموش نمودن هر یک از چراغ های موجود بر روی صفحه نمایش دزدگیر مربوطه است که فعال یا غیر فعال بودن تابعی را به کاربران نشان می دهد. ریموت یدکی که به منظور کاربرد بهترِ در این دزدگیر مورد استفاده قرار می گیرد، شامل مواردی از قبیل دکمه ها برای قفل و بازکردن صندوق عقب و درب می شود.

طراحی دزدگیر ماجیکار

انواع دزدگیر ماجیکار

رده قیمتی و کارایی مختلفی از انواع دزدگیر ماجیکار وجود دارد که هر کدام می تواند بازدهی مثبتی از نظر عملکرد برای خریداران داشته باشد. افرادی که به قصد خرید دزدگیر ماجیکار اقدام می نمایند به این مسئله اهمیت می دهند که چه ویژگی هایی را می توان بر امتیازات این وسیله حفاظتی برشمرد؟ یکی از این آپشن های امنیتی خودرو، دزدگیر تصویری ماجیکار است که به صورت ریموت کنترل از راه دور عمل می کند. طرز شکل انواع ریموت های دزدگیر ماجیکار بدین صورت است که دارای یک مانیتور کوچک LED بر روی ریموت است که تصویر یک خودرو بر روی آن نقش بسته است و جلوه ای جالب به آن بخشیده است. با فعال شدن این قسمت از ویژگی های این دزدگیر خودرو، می توانید امنیت خودروی خود را بیش از پیش تامین سازید.

چنانچه از انواع دزدگیر ماجیکار، از دزدگیرهای تصویری ریموت دار ماجیکار استفاده نمایید، کاربران این اجازه را دارند که از وضعیت خودرو به طور کامل تری آگاهی یابند و در صورتی که هشداری از آن ارسال شود، می توانند بدون اینکه به محل پارک خودرو بروند از مشکل مربوط به آن اطلاع پیدا کنند. کلیه دزدگیرهای ماجیکار این قابیلت را دارند که بر روی انواع خودروها چه داخلی و چه خارجی نصب شوند. اما این مسئله حائز اهمیت است که خودروهایی که به سیستم ضد سرقت متصل هستند، از گزینه های دیگری نظیر دزدگیرهای تصویری از سیستم Bypass استفاده می کنند. شاید برایتان سوال باشد که سیستم Bypass چه سازگاری با دزدگیر ماجیکار خواهد داشت؟ در جواب این سوال می توان چنین افزود که سازگاری کامل دزدگیرهای تصویری استارتر دار با ایموبلایزر (یکی از پیشرفته ترین سیستم های ضد سرقت خودرو) را فراهم می کند.

دزدگیر تصویری ماجیکار

دزدگیر تصویری ماجیکار M905F Magicar Car Security System

بعد از اینکه شرح مختصری از انواع دزدگیر ماجیکار را گفتیم، در این قسمت از مقاله به شرح توضیحاتی مربوط به دزدگیر تصویری ماجیکار خواهیم پرداخت. از ویژگی های پر اهمیت به جهت سرقت نرفتن خودروها، امنیت خودرویی است. برای بالا بردن چنین امنیتی نیاز به یک عدد دزدگیر محافظتی است تا در برابر سارقین مانعی را ایجاد نماید. دزدگیر تصویری ماجیکار علاوه بر امنیت بالایی که دارد از صفحه نمایش و نشانگرهایی برخوردار است که شما را از وضعیت فعلی خودرو مطلع می کنند. از جمله مدل های فول آپشن کمپانی ماجیکار، می توان به مدل “M905F” اشاره کرد. در واقع این مدل از دزدگیر تصویری با امکاناتی که در اختیارتان قرار می دهد از موقعیت خودرویی شما به طور کامل گزارشی را تهیه می نماید.

دزدگیر تصویری ماجیکار M905F

بهترین گزینه برای رفع نیاز به بالا بردن امنیت خودرو، نصب دزدگیرها با مدل های متنوع است که از عملکرد ایمنی بالایی برخوردارند. شما می توانید با توجه به نیازها و بودجه ای که به منظور خرید این نوع از مدل های دزدگیر تصویری ماجیکار در نظر گرفته اید، بهترین گزینه را خریداری نمایید. همانطور که گفته شد مدل M905F، یکی از باکیفیت ترین مدل ها از کمپانی ماجیکار است که در دسته دزدگیرهای تصویری ماجیکار قرار دارد. به طور کلی ویژگی هایی که بر اهمیت این مدل از دزدگیر ماجیکار افزوده، ریموت کنترل تصویری آن است که با اندازه 5 × 15.9 × 67.3 میلیمتر تولید شده است.

دزدگیر تصویری ماجیکار M905F Magicar Car

امکانات دزدگیر ماشین ماجیکار

آنچه که تا به امروز در خصوص دزدگیر ماشین ماجیکار برایتان شرح دادیم، تنها مختصری از ویژگی های این دزدگیر است. در ادامه مقاله به قسمتی دیگر از آپشن های آن خواهیم پرداخت. از دیگر ویژگی هایی که می توان برای دزدگیر در نظر گرفت این است که دارای تایمر استارت، حالت ویبره، تایمر توربو، خارج بودن شوک سنسور از مدار دزدگیر، ولتاژ 12 ولت DC، اعزام به تعمیرگاه و فرکانس 915 مگاهرتر است گه هر کدام در زمینه کاری خود چه از نظر تولید و چه از نظر تنظیمات بهترین گزینه می تواند باشد. از جمله دیگر امکاناتی که در راستای عملکرد باکیفیت دستگاه مربوطه است، شامل اخطار باز بودن درب موتور و همچنین باز شدن درب موتور می شود. برخی دیگر از دلایلی که می توان به امکانات دزدگیر مجیکار افزود، عبارتند از: اخطار چشم اولتراسونیک به صورت مجزا، دارای سوکت مجزا برای چشم اولتراسونیک، اخطار فلاشر هنگام ترمز گرفتن، قابلیت حذف و اضافه آژیر هنگام قفل و باز، دارای خروجی LED، دارای خروجی اضافه برای آپشن های بیشتر (سانروف و آئینه برقی) .

ویژگی های دزدگیر ماشین ماجیکار

• قابیلت بازکردن درب خودرو بدون ریموت دزدگیر ماشین ماجیکار توسط کد کارکال
• قابلیت خاموش کردن خودرو از راه دور
• قابلیت قفل کردن درب خودرو با اولین ترمز (قفل کودک)
• قابلیت فعال و غیر فعال نمودن شوک سنسور توسط ریموت
• قابلیت فعال شدن دزدگیر بعد از بستن آخرین درب (PASSIVE)
• قابلیت تنظیم مدت زمان روشن ماندن خودرو
• قابلیت فعال کردن پین کد برای امنیت بالاتر

تنظیمات دزدگیر ماجیکار

گاهی پیش آمده که سیستم دزدگیر از تنظیمات اصلی خارج شده و باعث به هم ریختگی عملکرد آن شده است. تا جایی که به منظور عیب یابی دزدگیر ماجیکار در ماشین، افراد می توانند به دفترچه های راهنما مراجعه نمایند تا از نحوه صحیح تنظیمات آن اطلاعاتی کامل را دریافت نمایند و مورد بررسی قرار دهند. با توجه به گفته هایی که در این قسمت از مقاله “معرفی دزدگیر خودرو ماجیکار” اشاره شد در صورتی که تنطیمات سیستم دزدگیرتان به هم ریخته باشد به راحتی این امکان به شما داده می شود که عیب آن را مشاهده و بر طرف نمایید.

برند دزدگیر ماجیکار

نمایندگی دزدگیر ماجیکار

قابلیت های دزدگیر ماجیکار در مدل های مختلف، متفاوت به نظر می رسد که در ادامه مجله اینترنتی خودرو پیو به آن می پردازیم. از جمله این امتیازات در رابطه با تنظیمات دزدگیر ماجیکار می توان این موارد را دخیل دانست: فعال و غیر فعال شدن دزدگیر هنگام نزدیک و دور شدن از خودرو، باز کردن درب خودرو بدون ریموت و سوئیچ از طریق پین کد و غیره. برای اینکه بتوانید از چنین قابلیت هایی استفاده نمایید، می توانید از طریق نمایندگی دزدگیر ماجیکار، خریدی راحت و اطمینان بخش را انجام دهید.

دزگیرهای ماجیکار

معرفی دو مدل دزدگیر ماجیکار

دزدگیر ماجیکار M135as، یکی دیگر از انواع دزدگیر تصویری ماجیکار به حساب می آید که از مقاوم ترین مدل های دزدگیر خودرو است. این دزدگیر طول عمر باتری بالایی دارد که از نظر آنتن دهی نیز نسبت به دیگر مدل ها، بهتر عمل می کند. ظاهر آن نیز به طرز خاص و زیباتری طراحی شده است که از جمله این امکانات می توان به این موارد اشاره کرد: قابلیت استارت زدن و روشن کردن از راه دور، قابلیت شارژ با USB، دارای برد بیش از ۵ کیلومتر در خارج از شهر و برد داخل شهری تا ۲ کیلومتر، دارای سوکت چشمی اولتراسونیک، امکان فعال شدن قفل کودک هنگام روشن شدن خودرو، دارای زنگ هشدار بیداری بر روی ریموت کنترل، دارای سنسورهای جداگانه برای تمام درب‌ های اتومبیل، صندوق عقب و درب موتور، دارای سیستم ضد سرقت، قابلیت خنک کردن موتور خودرو، نمایش درجه حرارت و دمای داخل خودرو بر روی نمایشگر، دارای برد بیش از ۵ کیلومتر در خارج از شهر و برد داخل شهری تا ۲ کیلومتر، نمایش درجه حرارت و دمای داخل خودرو بر روی نمایشگر، دارای ساعت بر روی نمایشگر و نشان دهنده ولتاژ باتری ریموت به صورت عدد.

همانطور که قبل تر اشاره کردیم، مدل های متعددی از برند دزدگیر ماجیکار وارد بازار شده که امروزه با قابلیت های پیشرفته ای که از خود نشان داده است، توانسته به یکی از پر طرفدارترین و پر فروش ترین برندهای دزدگیر ماجیکار تبدیل شود. از جمله امتیازات و ویژگی های بارزی که توسط این مدل از دزدگیر ماجیکار ارائه می شود و قابلیت مشابهی نیز با نمونه قبلی نظیر M135as دارد، عبارتند از: قابلیت حذف و اضافه کردن سنسور ضربه، قابلیت تایمر استارت در زمان دلخواه، اخطار فلاشر هنگام ترمز گرفتن، قفل شدن درب خودرو به صورت اتومات، امکان فعال شدن قفل کودک هنگام روشن شدن خودرو، استارت از راه دور، قابلیت پیجر، اخطار دادن فلاشر هنگام ترمز گرفتن، ماشین یاب (Panic)، نشان دادن حرارت داخل خودرو. به طور کلی این دو مدل از دزدگیرهای ماجیکار از بهترین انواع دزدگیر خودرو در دسته دزدگیر تصویری به حساب می آید که در اینجا قسمتی از امکانات آن را برایتان شرح دادیم.

بررسی و مقایسه مدل های دزدگیر ماجیکار

مقایسه مدل های مختلف از دزدگیر خودرو ماجیکار این امتیاز را برای فرد خریدار دارد که با دیدن ویژگی های هر کدام از این مدل های متنوع از دزدگیر خودرو، پر طرفدارترین مدل را به منظور خرید دزدگیر ماجیکار انجام دهند. از این رو به این مقایسه پرداخته ایم تا قدرت خرید شما در انتخاب نوع مدل های دزدگیر راحت تر سازد.

مقایسه دزدگیر ماجیکار

مزایای دزدگیر ماجیکار

از خصوصیات و مدل های متنوع این وسیله محافظی که بگذریم، نوبت به مزایای دزدگیر ماجیکار می رسد. مزایایی که این وسیله مدرن همچون دستگاه ماجیکار گلد 100 نسبت به 902 مجهز شده، بدین شرح است:

 • سیستم Auto 3 حالته (اتومات فعال است و ضعیف، در این حالت نشانگر Auto هر ۵/۱ ثانیه روشن و خاموش می شود (در این حالت نشانگر هر ۵/۰ ثانیه چک می کند که نزدیک ماشین است یا نه)
 • نشان دادن ولتاژ باطری ریموت بصورت عددی
 • وضعیت قفل کردن ریموت کلید IV ۲ ثانیه، کیفیت بهتر شوک سنسور ۲ حالته
 • عملکرد صرفه جویی در باطری
 • فعال کردن آنتی کارجک و پانیک با کلید ۴ به مدت ۴ ثانیه و نشان علامت پانیک
 • کیفیت بهتر شوک سنسور ۲ حالته، عملکرد صرفه جویی در باطری
 • نشان دادن انواع وضعیت های جدول برنامه ریزی بر روی ریموت

معایب دزدگیر ماجیکار

همانطور که هر وسیله پیشرفته مزایایی از خود به جای می گذارد در کنارش از معایبی نیز برخوردار است که در ادامه مقاله”معرفی دزدگیر خودرو ماجیکار” به معایب دزدگیر ماجیکار پرداخته می شود. به طوری که یکی از مشکلاتی که این دستگاه دارد این است که بعد از نصب آن باید یک مدت زمانی را بگذارید تا سیستم را آب بندی کنید تا خوب کار کند. البته ممکن است چشم الکترونیکی که به آن اضافه کرده اید برای شوک ضرر داشته باشد، چرا که بیشتر این چشم ها در داخل تولید می شوند. ضمن اینکه یکی دیگر از معایب دزدگیر ماجیکار این است که به وقت تمیزی داخل خودرو اگر سیم آنتن دزدگیری کشیده شود، این امکان وجود دارد که دیگر دزدیگر تان کار نکند. از دیگر مشکلات دزدگیر ماجیکار به هنگام نصب، این است که نمی تواند به مانند بقیه دزدگیرها هنگامی که درب خودرو باز می شود، بیست ثانیه فلاشر بزند و قطع کند. بدین صورت که به طور مداوم فلاش می زند تا جایی که عمر رله های دزدگیر کوتاه شود.

معایب دزدگیر ماجیکار

راهنمای خرید دزدگیر ماجیکار

با توجه به مدل های مختلفی که این دزدگیر به مرحله فروش رسانده، ریموت های متنوع با کارایی بالایی طراحی و ساخته شده است. این دسته از ریموت های کنترل از راه دور ماجیکار این قابلیت را برای خریداران خود فراهم آورده است که تنها با بررسی دزدگیر ماجیکار در هر دقیقه و هر ساعتی به صورت تصویری LED بر روی ریموت کنترل از به سرقت نرفتن و اینکه درب خودرو باز یا بسته است مطمئن شوید. در واقع با پی بردن به ویژگی ها و آپشن های مختلف دزدگیر های ماجیکار به راحتی می توانید از خودروی شخصی خود در برابر سارقین محافطت نمایید.

راهنمای خرید دزدگیر ماجیکار

بررسی علائم ریموت دزدگیر ماجیکار

چنانچه بخواهید با هر یک از علائم هشدار دهنده ریموت کنترل های تصویری ماجیکار آشنا شوید، بهتر است تا انتهای مقاله “معرفی دزدگیر خودرو ماجیکار” را بخوانید. دو مدل از دزدگیرهای ماجیکار همچون M 909 F و M 939 F را در ادامه به شرح مختصری از علائم آن خواهیم پرداخت. وقتی بر روی دکمه علامت I به مدت 5 ثانیه نگه دارید، سیستم دزدگیر به صورت خودکار فعال می شود. از دیگر علائمی که در خصوصیات بارز این وسیله محافظتی می افزاید، ARMING است. این حالتی که به آن اشاره کردیم، بر روی نمایشگر ریموت دزدگیر ماجیکار به صورت آیکون قفل بسته شده نمایش داده می شود. به طوری که با رعایت چنین نکاتی دزدگیر به صورت آژیری هشدار دهنده به صدا در می آید و درب های اتومبیل را قفل می کند و در نهایت سیستم دزدگیر آن شروع به فعالیت می کند. چنانچه بخواهید سیستم دزدگیر را به حالت غیر فعال در آورید، می تواید مجددا از کلید مربوط به علامت I استفاده نمایید. از دیگر راهکارهایی که با استفاده از علائم و نشانه های ریموت کنترل دزدگیر ماجیکار قابل تنظیم شدن است، مواردی از این قبیل می شود:
تنظیم ساعت بیداری در زمان تعیین شده که به مرحله بیب بیب می رسد و اعلام بیداری می کند.
وقتی ریموت کنترل دزدگیر روی حالت sleep قرار می گیرد، این مفهوم را می رساند که باطری ریموت تا حدی ضعیف شده است.
با استفاده از سیستم کارکال در مدل M 100 As (GOLD 100)، می توانید به بازکردن درب اتومبیل بپردازید.

علائم ریموت دزدگیر ماجیکار

5 دلیل برای استفاده از دزدگیر ماجیکار

با مطالعه و آشنایی لازم با عملکرد انواع دزدگیر ماجیکار، می توان به این نتیجه رسید که این سری از دستگاه های دزدگیر ماجیکار با ایجاد یک سری از اقدامات تاثیرگذار در شناخت مشکلات خودرویی این کارایی را دارد که بهترین تنظیمات را برای جلوگیری سرقت خودرو شما ایجاد نماید. دیگر علائمی که قصد داریم به جهت کامل تر شدن علائم دزدگیر ماجیکار آن را به این مقاله اضافه کنیم، عبارتند از:

علامت II + IV: وقتی کلید مربوطه I را به مدت 2 ثانیه نگه دارید، در این صورت شروع به فعال و غیرفعال شدن خودکار می شود.
AUTO: در چنین حالتی بدون اینکه سیستم امنیتی خودرو را با یک دکمه فشار دهید و حتی زمانی که ریموت به فاصله 10 متری خودرو باشد به صورت غیر فعال در می آید.
علامت III: این علامت وقتی شروع به فعالیت می کند که کلید مربوط به III را در 2 ثانیه نگه دارید. در این صورت است که قفل درب صندوق عقب خودرو به کمک کنترل از راه دور باز خواهد شد.
علامت IV: در صورتی که بخواهید این علامت را استفاده نمایید، این امکان را خواهید داشت که با زدن دو بار کلید مربوطه به سیستم اعلام وضعیت خودرو، ورود کنید.
QUERY: از قابیلت هایی که این علامت به همراه دارد، استفاده از یک سری از شرایط خودرو بر حسب نوع و تعداد هشدارهای ریموت است که به وسیله صفحه نمایشگر تصویری به صورت آژیر قابل تشخیص است. از جمله شرایط خودرویی که با زدن علامت QUERY به وجود می آید به شرح ذیل است:

– اگر خودرویتان صدای یک آژِیر کوتاه و یا اینکه سه بار متوالی صدای ” بیب” را بدهد، می تواند این معنی را برایتان منظور کند که بدون اینکه سوئیچ اتومبیلتان باز باشد، سیستم دزدگیر به صورت فعال در آید.

– در صورتی که صدای آژیر کوتاه به 4 تا برسد، دو بار پشت سرهم ریموت صدای “بیب” می دهد. بدین معنی که سوئیچ خودرو باز است و سیستم فعال است.

به طور کلی علامت Query را به انواع آژیرهای دزدگیر ماجیکار می گویند که به اینکه سوئیچ باز باشد، سیستم دزدگیر فعال باشد و یا غیرفعال بستگی دارد. Panic، Anti jackin، Passive، MUTE، Valet mode، Sensor by pass، Auto start، Timer Starter، Ign kil، IGN LK از دیگر علائم هشدار و آژیر به جهت حفظ ایمنی خودرو توسط ریموت کنترل تصویری از راه دور هستند که می تواند با عملکرد خوبی که از خود نشان می دهند، شما را در خفظ و نگهداری خودروی شخصی تان کمک کنند.

استفاده از دزدگیر ماجیکار

روش‌های تعمیر و عیب یابی دزدگیر ماجیکار

در این روش با استفاده از علائم و نشانه هایی از عملکرد انواع دزدگیر ماجیکار، این امکان وجود دارد که بتوانید با مشاهده آن ها از عیب یابی دزدگیر سر در آورید. بدین منظور که با داشتن اطلاعات دقیق در رابطه با نحوه عملکرد دزدگیر خودرو، می توانید از نوع ماجیکار در عیب یابی به موقع و تعمیر آن کمک بگیرید. از جمله عواملی که در امنیت و کنترل اتومبیل نقش پر رنگی دارد، اهمیت بالای نصب و کارکرد انواع دزدگیر ماجیکار است. در صورتی که بخواهید شناخت کاملی از ایرادات احتمالی دزدگیر به دست آورید، می توانید در هنگام بی صدا شدن دزدگیر مجیکار، نحوه ریست دزدگیر و نحوه تنظیمات دزدگیر ماجیکار را به درستی انجام دهید. با وجود چنین اقداماتی، می توان گفت نقش به سزایی در عیب یابی این دسته از دزدگیر ها داشته باشد. در واقع با نصب صحیح انواع دزدگیر که امروزه جز ضروریات لوازم خودرو محسوب می شود، می توانید در بالا بردن امنیت خودرو و راحتی کنترل سیستم کابین موثر عمل کنید.

ریست دزدگیر ماجیکار

چنانچه ریموت ماجیکار نتواند به درستی عمل کند، دزدگیرهای اصلی ماجیکار این قابلیت را دارند که با باز و بسته کردن به موقع سوئیچ سیستم ایمنی دزدگیر را به صورت ریست در آورند تا این مشکل هر چه سریع تر حل شود. البته این را نیز باید مدنظر قرار دهید که روش ریست کردن این دزدگیر در اتومبیل های مختلف فرق دارد. تا جایی که در بیشتر مواقع این مشکل به دست افراد متخصص در این زمینه بر طرف می شود.

ریست دزدگیر ماجیکار

بی صدا شدن دزدگیر ماجیکار

در صورتی که دزدگیر ماجیکار بی صدا باشد و اختلالی در سیستم هشدار آن ایجاد شده باشد، می توانید به عیب یابی آن از طریق علائم دزدگیر ماجیکار بپردازید تا در صورت استفاده از آن به این مشکل بر نخورید. یعنی در صورتی که بدون هیچ گونه اقدامی این دزدگیر بی صدا شده باشد و نتواید متوجه شوید که چه موقع درب خودرو باز یا بسته شده است، می توانید پس از تنظیمات دزدگیر ماجیکار و با توجه به اقدامات لازم به جهت بر طرف شدن بی صدایی دزدگیر ماجیکار در رفع ایراد آن بکوشید.

قطع نشدن صدای دزدگیر ماجیکار

پس از جزئیاتی که درباره تنظیمات دزدگیر ماجیکار ارائه کردیم در ادامه مبحث به یک سری توضیحات راجع به این نوع دزدگیر می پردازیم. اگر همچنان قطع نشدن صدای دزدگیر ماجیکار پس از غیر فعال شدن ادامه داشته باشد، باید به دنبال علت رفع آن بر آیید. در این حالت ابتدا بهتر است به بررسی تمام فضای اتاقک اتومبیل بپردازید و پس از اینکه از عامل محرک صدای دزدگیر ماجیکار اطمینان پیدا کردید در صدد رفع آن تلاش کنید. در آخر می توانید دکمه ای را که مربوط به قطع کردن صدای دزدگیر ماجیکار بر روی ریموت است را فشار دهید.

از بین رفتن کنترل و کارایی ریموت ماجیکار

از عمیق ترین ایراداتی که می توانید به هنگام عیب یابی دزدگیر ماجیکار با آن رو به رو شوید، بستگی به از دست رفتن عملکرد ریموت دزدگیر مربوطه است. از سری عواملی که باعث ایجاد چنین ایراداتی می شود و در عیب یابی آن تاثیر مستقیم دارد، عبارتند از:

• رعایت کردن حد فاصل استفاده از ریموت نسبت به خودرو (یعنی فاصله به اندازه ای زیاد باشد که دستورات ریموت آن نتواند عملی شود)
• فاصله زیادی که بین ریموت و خودرو است، باعث این مسئله می شود که دستورات ریموت به وسیله سنسورهای دزدگیر ماجیکار خودرو دریافت نشود.
• اگر باتری ریموت یا خودرو به درستی کار نکند، این مشکل را به وجود می آورد که عملکرد ریموت دزدگیر ماجیکار در ماشین به درستی ایفای نقش نکند.

کارایی ریموت ماجیکار

کد دهی دزدگیرهای ماجیکار

یکی از دلایلی که عملکردی نامناسب به منظور کارایی بیشتر دزدگیرهای ماجیکار به همراه خواهد داشت، خارج شدن ریموت دزدگیر از کد مورد نظر است. به طوری که در هنگام عیب یابی دزدگیر ماجیکار به چنین مشکلی برخورد کردید، می توانید با راهنمایی از افراد متخصص در این زمینه به جهت کد دهی دزدگیر ماجیکار تماس بگیرید.

سوکت دزدگیر ماجیکار

برای برقراری این روش، می توانیم از لامپ تست استفاده کنیم. ابتدا باید یکی از راهنماها را مورد توجه قرار دهیم یعنی به چپ یا راست می گذاریم تا فعالیت خود را شروع کند. به طوری که از یک طرف لامپ تست را بدنه و سر دیگر آن را در سوکتی که حدس می زنیم سیم راهنما باشد متصل خواهیم کرد. در صورت رعایت این نکات، می توانید با راهنما زدن لامپ تست به این نتیجه دست یابید که روشن و خاموش شود. همین کار برای سمت دیگر قابل اجرا است که بعد از پیدا کردن سیم های مذکور، این امکان به شما داده می شود که سیم های فلاشر را به دو سیم وصل کنید.در مرحله بعد، بهتر است قبل از نصب دزدگیر به این نکته توجه کنید که کد دهی و شناخت ریموت را به طور کامل بشناسید تا اگر به هنگام نصب آن، دستگاه مربوطه کدی خواست بتوانید آن را به راحتی انجام دهید.

نتیجه آخر

در پایان با خواندن مقاله “معرفی دزدگیر خودرو ماجیکار”، می توانید با درک بهتری به خرید اینترنتی دزدگیر بپردازید و با کمک گرفتن از ویژگی هایی که در انواع دزدگیر ماجیکار اشاره کردیم، بهترین گزینه را برای خرید خود برگزینید.

0 دیدگاه تا کنون ثبت شده

دیدگاهتان را بنویسید

  مقاله های پیشنهادی دیگر
  پیود

  پیود چیست

  7 نظر / 1444 بازدید
  دزدگیر خودرو جی پی اس دار

  دزدگیر خودرو جی پی اس دار

  361 بازدید
  دزدگیر ماشین سیم کارتی

  دزدگیر ماشین سیم کارتی

  294 بازدید
  معرفی دزدگیر هوتای

  معرفی دزدگیر هوتای

  2 نظر / 390 بازدید