مقاله های خودرو

معرفی دزدگیر خودرو ایزیکار

مدیر سایت/30/09/1399
بازدید 335 / نظر 3
دزدگیر ایزیکار

استفاده از دزدگیری همچون دزدگیر ایزیکار را می توان از مرسوم ترین مسائل مربوط به جلوگیری از سرقت خودرو دانست که بسته به میزان اهمیتی که برای خودرو خود قائل هستید، می تواند ایمنی خودرو شما را ارتقاء دهد. دزدگیر خودرو علاوه بر اینکه با تجهیزات ایمنی خود برای حفاظت از خودرو پُر کاربرد شناخته می شود، ویژگی های دیگری را به خود اختصاص داده است. به طوری که ضمن استفاده از آن ها، زمانی که فرد صاحب خودرو از وسیله نقلیه خود دور می شود، احساس آرامش را به فرد صاحب راننده می دهد. برای شناخت از انواع دزدگیر خودرو ایزیکار و کسب اطلاعاتی از ویژگی های ایزیکار در ادامه مجله اینترنتی خودرو پیو همراه ما باشید.

عیب یاب هوشمند خودرو پیود چیست؟

لازم به ذکر است که می توانید برای عمر ماشین خود مقاله مریوطه را بخوانید و از بهترین راه های زیاد کردن عمر ماشین خود + یک راه عالی استفاده کنید.

از برند دزدگیر ایزیکار چه می دانید

دزدگیر ایزیکار (easycar) را تنها دزدگیر کره ای ایران می دانند که با نصب آن بر روی خودرو به راحتی می توانید درب های اتومبیل خود را باز و بسته کنید. این شرکت در سال ۲۰۰۶ میلادی ریموت تصویری با نمایشگر OLED را تولید کرد و در سال ۲۰۰۸ با اضافه کردن به محصولات خود همچون ریموت تصویری با نمایشگر TFT بر ویژگی های شاخص خود افزود. البته قابلیت های این برند به همین جا خلاصه نمی شود، چرا که در سال ۲۰۱۱ میلادی باریک ترین ریموت تصویری را با نمایشگر LCD کاملا رنگی تولید و روانه بازار کرد.

دزدگیر ایزی کار بدین صورت کار می کند که با اتصال برق پشت سوئیچ همچنان فعال است و از کار نمی افتد. این نوع از برند دزدگیر خودرو، سازگاری مناسبی با کلیه اتومبیل های داخلی و خارجی دارد و تمامی تحریک ها نظیر درب صندوق، درب، درب موتور و … را به صورتی جداگانه هشدار می دهد. از دیگر عملکردهای دزدگیر Easy Car، می توان به توانایی کد گرفتن تمامی ریموت های تصویری و ساده اشاره کرد. این دزدگیر پیشرفته و معروف قابلیت خروجی پاور مجزا را نیز دارد. به طور کلی در بیان تعریف کارایی های دزدگیر خودرو ایزیکار، می توان این نکته را افزود که از لحاظ آپشن و عملکرد دارای رتبه های اول است. یعنی با ارائه بهترین کیفیت به عنوان یکی از دزدگیرهای پیشرفته و تحت پوشش بیمه سرقت ایران از جایگاهی پر طرفدار میان خودروسوارن به منظور خرید از دزدگیر ماشین ایزیکار برخوردار است.

برند دزدگیر ایزیکار

انواع دزدگیر خودرو ایزیکار

دزدگیر ایزیکار از جمله دزدگیرهای مجهز به منظور ایمنی خودرو در برابر سرقت به شمار می آید که از ورود افراد غریبه به داخل کابین خودرو جلوگیری به عمل می آورد. در این بین این دسته از دزدگیرها، انواع مختلفی را شامل می شوند که هر کدام تجهیزات مخصوص به خود را دارند. تا جایی که یکی را با نام دزدگیر ساده می شناسند و دیگری به دزدگیر تصویری ایزیکار معروف است. حال انواع دزدگیر Easy Car را می توان دارای قابیلت هایی دانست که از جمله این موارد مبنی بر افزودن به ویژگی های ایده آل دزدگیر ایزی کار به شرح ذیل است:

• دزدگیر اتومبیل ایزیکار بالای 23 مدل دزدگیر ساده و تصویری خودرو و دارای ۴ مدل کیت (A-AS) است.
• ریموت تصویری دزدگیر ایزی کار مدل 7100 ، 7000 دارای منو و امکان انتخاب زبان فارسی و انگلیسی را دارد.
• دزدگیر Easy Car قابل نصب بر روی تمام اتومبیل های ساخت ایران و وارداتی است.
• دزدگیر اتومبیل ایزیکار امکان معرفی ریموت به تمام دزدگیرهای تصویری و ساده به یکدیگر را دارد به جزء ریموت های z1 ، x1 ، t1 ، E7IIILA
• دزدگیر ایزی کار، ایزی دور یا “کار کال” نام دارد که با وارد کردن 4 عدد روی ایزی دور این امتیاز را دارید دزدگیر را به حالت قفل و باز در آورید.
• ریموت دزدگیر تصویری ایزیکار تحریک ‌های: 4 درب، نمایش عکس چشم جهت تحریک اولتراسونیک، صندوق و علامت گوشی به معنای پیج کارکال را به صورت جداگانه در نمایشگر ریموت به شما نشان می دهد.
• یکی از ویژگی های بارزدزدگیرهای ایزیکار این است که امکان ارتقاء دزدگیر ساده به تصویری را دارد.
• دزدگیرهای ساده ایزیکار مدل های E3 ، E1 ، 3000 بدون تغییر کامل دزدگیر و با نصب آنتن تصویر این امکان را به شما می دهد که از تمام ریموت های تصویری ایزیکار به جزء Z1 ، X1 استفاده کنید.
• امکان نصب بلوتوث دزدگیر Easy Car را در تمام محصولات ایزیکار دارید.

انواع دزدگیر خودرو ایزیکار

دزدگیر ایزیکار مدل T1

با توجه به کارایی ایده آلی که از ویژگی های دزدگیر ایزیکار برشمردیم، در ادامه می خواهیم به یکی از انواع مدل های مختلف ایزیکار نظیر مدل ایزیکار مدل T1 بپردازیم. این محصول از دزدگیر Easy Car در سال 2017 به دیگر مدل های معروف این دزدگیر اضافه شد که بخشی از مشخصات آن را در ذیل اشاره خواهیم کرد که عبارتند از:
دزدگیر ایزی کار به جهت سرقت کامل خودرویی که دزدگیر ماشین ایزیکار روی آن نصب شده، یک سال بیمه ایران دارد
• شوک سنسور جهت حسگر ضربه خوردن خودرو
• دفترچه راهنما استفاده دزدگیر ایزی کار مدل
• آژیر 6 تن صدا مخصوص دزدگیر T1
• عملکرد دزدگیر ماشین Easy Car کره مدل T1
• سیم کشی دزدگیر ایزی کار T1
• 2 ریموت ساده ایزیکار T1
• کیت دزدگیر Easy Car T1

از دیگر آپشن های فوق العاده ای که می توان به دزدگیر easycar مدل T1 نسبت داد، ریموت کنترل از راه دور آن است که به صورت قفل و باز کردن به صورت دکمه های تفکیک شده، عملکرد خوبی را به منظور جلوگیری از سرقت انجام می دهد. همچنین می توان این موارد را به دیگر قابلیت های این مدل از دزدگیر خودرو افزود که شامل مواردی از قبیل قابلیت ماشین یابی در مکان های شلوغ، امکان فعال شدن با اولین ترمز و قفل شدن درب ها ( قفل کودک )، ریموت دزدگیر T1 ضد اسکن، خروجی مجزا جهت سنسورهای درب ها، صندوق و درب موتور، خروجی التراسونیک، خروجی صندوق پران ( در صورت داشتن پمپ برقی صندوق ) می شود.

"<yoastmark

دزدگیر ایزیکار مدل Z1

دیگر مدل پرکاربرد دزدگیر ایزیکار، استفاده از دزدگیر Easy Car مدل Z1 است که در سال 2017 تولید شده و مشخصات کاملی از تجهیزات یک دزدگیر ایده آل را برای صاحبان خودرو منظور کرده است که کارایی و مشخصات آن به شرح ذیل است:

• دفترچه راهنما استفاده دزدگیرEasy Car مدل z1
• آژیر 6 تن صدا مخصوص دزدگیر Z1
• کاور ژله ای ریموت تصویری z1
• یک ریموت تصویری مدل z1
• یک ریموت ساده z1
• آنتن تقویت برد دزدگیر z1
• کیت دزدگیر ایزی کار Z1

"<yoastmark

دزدگیر اتومبیل ایزیکار مدل 7700 کی لس

در صورت استفاده از چنین مدلی از دزدگیر ایزیکار، دیگر نیاز به کلید سوئیچ پیدا نخواهید کرد. چرا که فقط کافیست نزدیک به خودرو شوید تا در فاصله 1 متری درب های اتومات باز و دزدگیر به حالت غیرفعال در آید. فرض کنید ترمز را گرفته و کلید را نگه دارید تا خودرو استارت و روشن شود یا بر عکس، وقتی از خودرو پیاده و دور شوید، دزدگیر به حالت روشن و درب ها خود به خود قفل می شوند.

دزدگیر ایزیکار کره مدل +Z1 پلاس

قابلیت نصب دیگر دزگیرهای ایزیکار، مدلی معروف به نام ایزیکار کره مدل +Z1 پلاس است که در کنار عملکردهای این دزدگیر نشانه های قابل قبولی از یک دزدگیر با تجهیزاتی پیشرفته را در اختیار مشتری قرار می دهد. شاید برایتان سوال شود که چه ویژگی هایی می تواند این مدل از دزدگیر Easy Car را اینقدر پیشرفته و پرکاربرد سازد؟ در ادامه مقاله “معرفی دزدگیر خودرو ایزیکار” قسمتی از خصوصیات یا مشخصات مجهز این مدل از دزددگیر را به شما معرفی می کنیم.

• قفل و باز شدن ریموت تصویری Z1 با دکمه یک فعال می شود و ریموت ساده Z1 مثل ریموت T1 عمل می کند.
• قابلیت نصب روی تمام خودروهای بروز داخلی و وارداتی را دارد.
• دزدگیر easycar z1 این امکان را دارد که با نصب رله قطع کن از فاصله مشخص خودرو روشن را خاموش کند.
• با نگه داشتن 2 ثانیه دکمه، 4 ریموت تصویری Z1 پلاس به حالت لرزش ریموت فعال و غیر فعال می شود.
• خروجی AUX1 ، AUX2 مورد استفاده لوازم جانبی مانند بوق، سانروف، شیشه بالابر ( پاور ویندوز )، چراغ ها و غیره
• تنظیم ساعت نمایشگر ریموت، فعال شدن اتوماتیک دزدگیر، حذف شوک سنسور با ریموت دزدگیر خودرو Easy Car مدل z1+

"<yoastmark

نکات نصب دزدگیر ایزیکار

از ویژگی ها و قابیلت های دزدگیر ایزیکار در انواع مدل های مختلف آن بگذریم، بهتر است اشاره ای مختصر به نکات نصب این دزدگیر نیز داشته باشیم. این نکته به تمامی خودروسواران توصیه می شود که اگر قصد استفاده از دزدگیر بر روی خودرو خود دارید، به منظور اینکه بتوانید در مدت زمانی کوتاه آن را به صورت تکنیکی و بدون اشکال نصب نمایید باید نصب این سیستم را به یک تکنسین خبره بسپارید. این توصیه بدین دلیل مهم تلقی می شود که برای نصب دزدگیر باید با سیم‌ کشی خودرو آشنایی کامل داشته باشید و چه بسا تجهیزات اصولی را بر روی نصب آن پیاده سازی کنید.

"نکات

سوالات متداول مشتریان دزدگیر ایزیکار

مجموعه ای از مهم ترین نظر سنجی در قالب یک سری از سوالات کوتاه برای مشتریان دزدگیر ایزکار تهیه شده که نتیجه این سوالات به همراه پاسخ کاربران به اینجا ختم شد که در ادامه مطلب به آن پرداخته ایم.

آیا دستگاه ایزیکار یک دزدگیر کره ‌ای با کیفیت است؟
• بله، این دستگاه دقیقا ساخت کشور کره جنوبی است و مستقیما از کشور کره جنوبی به ایران وارد می‌ شود.

چگونه می‌ توان از اصلی بودن کالا اطمینان پیدا کرد؟
• تمامی دستگاه‌ های ایزیکار دارای بیمه نامه سرقت ایران هستند که سریال کیت دزدگیر روی این بیمه نامه ثبت شده است.

آیا شرکت ایزیکار لوازم جانبی هم تولید می‌ کند؟
• خیر، لوازم گفته شده ساخت شرکت ایزیکار نیستند ولی نمایندگی‌ های مجاز ایزیکار تمامی لوازم یاد شده را با مارک‌ های معتبر و مطمعن موجود دارند که می توانید از آن ها خریداری کنید.

آیا قیمت تمامی دستگاه‌ های ایزیکار در کل نمایندگی ‌های مجاز یکسان هستند؟
• بله قیمت در تمام نمایندگی‌ ها در سراسر کشور یکسان است.

سوالات متداول

نتیجه آخر

ضمن یادگیری مختصری در خصوص ویژگی ها و انواع دزدگیر ایزیکار در این مقاله، می توانید با دید بازتری نسبت به خرید دزدگیر خودرو Easy Car اقدام نمایید. در صورتی که بخواهید با دیگر خدمات خودرویی آشنایی پیدا کنید، می توانید به دیگر صفحات مجله اینترنتی خودرو پیو بروید و با نگاهی کوتاه به این دسته از خدمات خودرویی، دانستنی های مفیدی در زمینه خودرو به معلومات خود اضافه کنید.

3 دیدگاه تا کنون ثبت شده

دیدگاهتان را بنویسید

مقاله های پیشنهادی دیگر
پیود

پیود چیست

7 نظر / 1446 بازدید
دزدگیر خودرو جی پی اس دار

دزدگیر خودرو جی پی اس دار

362 بازدید
دزدگیر ماشین سیم کارتی

دزدگیر ماشین سیم کارتی

295 بازدید
معرفی دزدگیر هوتای

معرفی دزدگیر هوتای

2 نظر / 390 بازدید