مقاله های خودرو

معرفی بهترین دزدگیرهای ارزان

مدیر سایت/03/10/1399
بازدید 316 / نظر 0
دزدگیرهای سیم کارتی

دزدگیر خودرو را می توان مهم ترین دستگاه برای جلوگیری از سرقت خودرو دانست. برای مدیریت و نصب چنین وسیله ای بر روی خودرو خود باید یک سری نکات را رعایت نمایید تا به محض تشخیص انواع حرکات مشکوک همچون صدای شکسته شدن شیشه و ضربه، بتوانید با یک اخطار به دستگاه کنترل مرکزی از وضعیت خودرو خود مطلع شوید. به طوری که بلافاصله با صدای آژیر و سایر هشدارهای سیستم فعال شده، صاحب خودرو متوجه بروز این اتفاق می شود. چنانچه بخواهید دزدگیری مناسب برای خودرو خود خریداری نمایید، ضمن اینکه از قیمت به صرفه ای نیز برخوردار باشد، بهتر است مقاله “معرفی بهترین دزدگیرهای ارزان” را در مجله خودرو پیو بخوانید تا راحت تر به ویژگی های هر یک از دزدگیرهای خودرو پی ببرید. در این مقاله نمونه هایی از دزدگیر ماجیکار، دزدگیر چیتا، دزدگیر هوتای، دزدگیر ایزیکار، دزدگیر استیل میت و … معرفی خواهد د.

عیب یاب هوشمند خودرو پیود چیست؟

لازم به ذکر است که می توانید برای عمر خودرو خود مقاله مریوطه را بخوانید و از بهترین راه های زیاد کردن عمر ماشین خود + یک راه عالی استفاده کنید.

انواع دزدگیر خودرو

اگر کمی در بازار دزدگیر خودرو فروشان بگردید، این امکان را خواهید داشت تا با انواع و اقسام دزدگیرهای مخصوص خودرو آشنا شوید. البته با توجه به تنوع مدلی که در اینگونه از انواع دزدگیر خودرو پیدا می شود، فرآیند انتخاب و خرید یک دزدگیر مناسب از میان این همه مدل های مختلف پیچیده و سخت به نظر می رسد. به طور کلی اگر بخواهیم انواع دزدگیرهای خودرو را در بازار نام ببریم، در اینجا مختصری از شرح آن را برایتان می آوریم.

انواع دزدگیر خودرو

دزدگیرهای ساده چه ویژگی هایی دارند

ارزان قیمت ترین نوع دزدگیر خودرو به دزدگیر ساده شناخته می شود. روش کار آن بدین شرح است که تنها با وارد شدن ضربه به بدنه خودرو، آژیر آن به صدا در می آید. البته نباید از یاد ببرید که صدای آژیر تمامی دزدگیرها تقریبا در یک رده صدایی قرار دارد و در واقع شبیه هم است.

دزدگیرهای ساده

دزدگیر سیم کارتی ارزان

دزدگیر سیم کارتی ارزان به دلیل ضعف های مخابراتی، زیاد مورد توجه افراد قرار نگرفته است. از تنها ویژگی هایی که برای این دزدگیر ارزان می توان در نظر گرفت، “برقراری ارتباط تلفنی” به محض بروز کوچک ترین مشکل در خودرو است. همچنین این را نیز می توان افزود که به هنگام باز شدن درب های خودرو، سیمکارت داخلی آن از شماره تعریف شده زنگ خواهد خورد.

دزدگیر تصویری خودرو

دزدگیر تصویری خودرو از رایج ترین و پر طرفدارترین ها به شمار می روند. چرا که با داشتن یک صفحه نمایشگر چند اینچی بر روی خود، همه جزئیات داخل خودرو شما را برایتان نمایش می دهد. به طوری که اگر درب خودرو را باز و بسته کنید، صفحه نمایشگر این موقعیت را برای شما بازگو خواهد کرد و شما را آگاه می کند. همچنین اگر ضربه ای به درب کاپوت و یا خودرو وارد شود، با آژیری شما را از حال خودرو مطلع می کند.

 

دزدگیرهای تصویری خودرو

نکات مهم هنگام خرید بهترین دزدگیر ارزان

امروزه مجهز بودن محصول انتخابی شما به قابلیت خرید کمک بسیاری خواهد کرد. تا جایی که محصولی را که خریداری می کنید چه از نظر کیفیت و کارایی و چه از نظر به صرفه بودن مورد بررسی قرار می دهید. خرید دزدگیر خودرو نیز همین نکات را در پی دارد، به طوری که تمام دزدگیرها دارای این امکان هستند تا شما تنها با فشار دادن یک دکمه از این دستگاه، بتوانید این امکان را داشته باشید که تمام درب های خودرو را قفل یا باز نمایید. از دیگر امکاناتی که این دستگاه پیشرفته برای دارندگان خودرو در نظر گرفته، تنظیم سنسور حساسیت است. با وجود چین امکانی شما این ویژگی را خواهید داشت تا با هر برخورد کوچکی از جانب خودرو خود، آژیر آن به صدا در نیاید و باطری اتومبیل خالی نشود. میزان بُرد دزدگیر را می توان یکی دیگر از نکات ایمنی دزدگیر خودرو دانست که کار آن بستگی به میزان مسافت قابل پشتیبانی دارد که بیشتر از آن را نمی توانند ساپورت کنند. علاوه بر داشتن این امتیازات در ساخت هر یک از دزدگیرهای خودرو، یک سری امکانات جانبی نیز به همراه است که شامل مواردی از قبیل صندوق پران، قفل کودک، خاموش کردن خودرو به هنگام سرقت و … می شود. ناگفته نماند وجود همچین مزایایی از دزدگیر خودرو بر روی قیمت دزدگیر خودرو تاثیر می گذارد.

معرفی بهترین دزدگیرهای ارزان

تا اینجا با چند نکته درباره نکات ایمنی دزدگیر و ویژگی های آن صحبت کردیم. در ادامه مقاله “معرفی بهترین دزدگیرهای ارزان” به مشخصات کلی هر یک از دزدگیرهای خودرو با قیمت مناسب می پردازیم که در بازار از کیفیت بالا و قیمتی به صرفه برخوردار است.

دزدگیر خودرو چیتا مدل F5

از دیگر انواع دزدگیرهای خودرو می توان به دزدگیر خودرو چیتا اشاره کرد که مشخصاتی از این قبیل دارد: دو ریموت تصویری باکیفیت، مصرف باتری بسیار پایین، آلارم ریموت به صورت صدا و لرزش و فقط صدا، حالت اعزام به تعمیرگاه، دکمه قفل و باز جداگانه، قابلیت اتصال به شیشه بالابر اتوماتیک، شوک سنسور باکیفیت، قابیلت صندوق پران از روی ریموت، قابلیت قفل اوتوماتیک، قابلیت خاموش کردن شوک سنسور، قابلیت نصب سنسور اولتراسونیک، نمایش ساعت بر روی ریموت، نمایش میزان آنتن دهی، نمایش میزان شارژ و دارای دفترچه راهنمای فارسی.

دزدگیر خودرو چیتا مدل F5

دزدگیر خودرو اکتیو مدل X7

در ادامه مقاله “معرفی بهترین دزدگیرهای ارزان” به قسمتی از مزایای دزدگیر خودرو اکتیو می پردازیم که دانستن جزئیات آن در بهتر انتخاب کردن دزدگیر خودرو شما کمک خواهد کرد. از جمله ویژگی های مهم در با کیفیت ساختن مدل های مختلف آن به جهت خرید بهتر، عبارتند از: آنتن جداگانه برای افزایش برد ریموت، امکان خاموش نمودن و قطع برق خودرو هنگام سرقت، باز شدن اتوماتیک درب ها پس از خاموش شدن موتور خودرو، تایمر و ساعت روی ریموت دارای حالت تعمیرگاه یا کارواش، حفاظت الکترونیک سیستم، دارای حافظه در صورت قطع برق دستگاه، ریموت دارای ویبره، فعال شدن اتوماتیک دزدگیر 60 ثانیه پس از خاموش کردن خودرو و پیاده شدن و بستن درب، قفل شدن اتوماتیک درب ها جهت ایمنی کودکان با گذشت 15 ثانیه پس از روشن شدن موتور خودرو و با اولین ترمز، قفل و مسلح شدن اتوماتیک خودرو در حالی که خودرو غیر مسلح شود.

دزدگیر خودرو اکتیو مدل X7

دزدگیر خودرو استیل میت مدل Ranger-4328

علاوه بر ویژگی هایی که در خصوص برخی از مدل های باکیفیت دزدگیر خودرو اشاره کردیم. در این قسمت از مقاله می خواهیم به معرفی جزئیات و عملکردهای برتر دزدگیر خودرو استیل میت مدل رنجر بپردازیم. امکاناتی که در این قبیل از مدل استیل میت دارا است و قابلیت های ویژه ای را به خود اختصاص داده شامل این موارد می شود:

• دارای دو عدد ریموت اصلی تصویری پنج دکمه با صفحه نمایشگر رنگی و بسیار با کیفیت
• نشان دادن مقدار ولتاژ باتری خودرو بر روی ریموت
• مجهز به سیستم ضدسرقت Anti-hijack
• ریموت تصویری دارای باتری داخلی و قابلیت شارژ
• دارای اخطار باز بودن و یا باز شدن درب خودرو بر روی ریموت به صورت ویبره صدا و عوض شدن رنگ صفحه ی نمایشگر (متفاوت با اخطار های دیگر )
• دارای اخطار باز بودن و یا باز شدن درب صندوق بر روی ریموت به صورت ویبره صدا و عوض شدن رنگ صفحه ی نمایشگر (متفاوت با اخطار های دیگر )
• دارای اخطار ضربه به خودرو بر روی ریموت به صورت ویبره صدا و عوض شدن رنگ صفحه ی نمایشگر (متفاوت با اخطار های دیگر )
• دارای تنظیمات آژیر: می توان برای اخطاری آژیر جدید تنظیم کرد یا آژیر اخطاری را لغو و یا به کلی حذف کرد
• دارای LED هشدار دهنده دزدگیر ( نصب در داخل اتومبیل )
• قفل شدن اتوماتيك دربها در هنگام حركت با اولين ترمز
• نشان دادن وضعیت خودرو از طریق ریموت دزدگیر ( باتری ماشین، درب ها و … )

دزدگیر خودرو استیل میت مدل 838 کد ST03

این مدل از دزدگیر استیل میت نیز در نوع خود با کیفیت به حساب می آید. چه از نظر تولید و چه از نظر کارکرد پیشرفته به منظور نصب آن بر روی خودرو، قابلیت های مطلوبی از این محصول دزدگیر خواهید دید که استفاده از آن به هر خودرو سواری توصیه می شود. از جمله نکاتی که بر افزایش آپشن های مختلف این دستگاه پیشرفته می افزاید عبارتند از:

• دارای دكمه صندوق پران بر روی ريموت
• امكان خاموش كردن خودرو در هنگام سرقت
• دارای دو عدد ريموت پنج كليد با برد بسيار زياد
• قفل شدن اتوماتيک درب ها در هنگام حركت با اولين ترمز
• هشدار باز بودن درب های خودرو در هنگام حركت به وسيله آژير
• دارای دكمه فعال و غير فعال نمودن دزدگير به حالت بي صدا يا معمولی
• دارای دكمه شناسايی خودرو بر روی ريموت توسط روشن شدن فلاشر و آژير

دزدگیر خودرو چیتا مدل S886

بدون شک دزدگیر چیتا نیز با داشتن مزایایی ایده آل، می تواند در زمره بهترین دزدگیرهای خودرو باشد. چنانچه قصد خریداری از دزدگیر خودرو چیتا در این مدل را داشته باشید، می توانید از امکانات کامل یک دستگاه دزدگیر با تجهیزاتی پیشرفته استفاده نمایید که عملکردهای آن بدین شرح است: دو عدد ریموت تصویری، دو عدد قاب ریموت، سنسور شوک، کیت اصلی، شاسی کاپوت، دسته سیم کشی، آنتن افزایش برد ریموت ها، نشانگر LED، شارژ به همراه کابل و …

دزدگیر خودرو چیتا مدل S886

انواع دیگر مدل های ارزان دزدگیر خودرو

در ادامه قصد اشاره به لیستی از انواع دیگر مدل های دزدگیر خودرو در برندهای مختلف را داریم که به شرح ذیل است:
• دزدگیر خودرو استیل میت مدل Ranger-5163 duoble
• دزدگیر خودرو آلفا تک مدل M9
• دزدگیر خودرو چیتا مدل F20
• دزدگیر استیل میت مدل 5164
• دزدگیر خودرو استیل میت مدل 838 کد ST02
• دزدگیر هوتای مدل HT-L132
• دزدگیر خودرو گلف میلانو مدل G2507
• دزدگیر خودرو گلف میلانو مدل G2348

نتیجه کلی

به طور کلی برای آشنایی با انواع دزدگیر خودرو ارزان بهتر است مقاله معرفی بهترین دزدگیرهای ارزان (همین مقاله) از مجله اینترنتی خودرو پیو را بخوانید تا در صورت خرید آن، بتوانید به درستی و با اطلاعاتی صحیح از مدل های متنوع دزدگیر خودرو اقدام نمایید. امیدواریم با خواندن این مقاله توانسته باشیم به شما دوستان عزیز در خرید یک دزدگیر خوب ارزان کمک کرده باشیم.

0 دیدگاه تا کنون ثبت شده

دیدگاهتان را بنویسید

  مقاله های پیشنهادی دیگر
  پیود

  پیود چیست

  7 نظر / 1446 بازدید
  دزدگیر خودرو جی پی اس دار

  دزدگیر خودرو جی پی اس دار

  362 بازدید
  دزدگیر ماشین سیم کارتی

  دزدگیر ماشین سیم کارتی

  295 بازدید
  معرفی دزدگیر هوتای

  معرفی دزدگیر هوتای

  2 نظر / 390 بازدید