[ult_animation_block]

آموزش ماشین

مقالات مربوط به آموزش ماشین در مجله خودرو پیو شامل فیلم هایی آموزشی از قسمت های مختلف ماشین می شود که به صورت سریالی توسط تیم با تجربه تولید محتوا پیو ساخته می شوند و در اینستاگرام و مجله خودرو پیو قرار می گیرند.

عیب یاب خودرو پیود چیست؟

لازم به ذکر است که می توانید برای عمر مفید خودرو خود مقاله مریوطه را بخوانید و از بهترین راه های زیاد کردن عمر ماشین خود + یک راه عالی استفاده کنید.

امروزه به دلیل تاثیر فیلم های دیجیتالی بر روی زندگی روزمره، یک سری سایت های اینترنتی به اشتراک گذاری ویدئوهای آموزشی پرداخته اند که شرکت پیو یکی از همین سایت های معتبر به شمار می آید. با رواج پیدا کرن ویدئوهای دیجیتال در بستری آنلاین، برخی از افراد علاقه مند به خودرو، این امکان را دارند که با مشاهده دنیایی از آموزش ماشین از موضوعات فنی مربوط به این حوزه آگاهی نسبی پیدا کند. به طور قابل توجه مخاطبان با مشاهده ویدئوهای آموزشی شرکت پیو که در قالب صفحه ای به عنوان “پیولرن” آرشیو شده، یادگیری های پر تاثیری را به جهت حفظ امنیت خودرو خود می آموزند.

لازم به ذکر است که می توانید برای افزایش عمر خودرو خود مقاله مریوطه را بخوانید و از بهترین راه های زیاد کردن عمر ماشین خود + یک راه عالی استفاده کنید.

شاید پیش از این بهره گیری از ویدئوهای آموزشی دشوار به نظر می رسید ولی با ایجاد صفحات آموزشی مربوط به خودرو در سایت های اینترنتی همچون سایت پیو، این امکان برای این دسته از مخاطبان فراهم آمده که مجموعه فیلم ها در دسترس تر و قابل درک تر باشد. به طوری که با توجه نشان دادن کاربران به ویدئوهای آموزشی پیولرن و نیاز روز افزون آن ها به یادگیری های بیشتر در زمینه مشخصات فنی خودروها، در همین راستا آموزش های فنی بیشتری به منظور تامین نیاز مخاطبان از طریق فیلم های آموزشی کوتاه با کیفیت بالا برای دوستداران خودرو به صورت صفحاتی متعدد ایجاد شد.

از جمله صفحاتی که در مجله اینترتی خودرو پیو به دلیل ارائه خدمات آموزشی در قالب ویدئو فراهم آمده و به عنوان “پیولرن” شکل گرفته است، عبارتند از: رفع مشکلات خودرویی، راهنمای خرید لوازم جانبی خودرو، معرفی و بررسی خودروها، مقایسه خودروها و نکات نگهداری خودرو. هر یک از این صفحات در بستری آموزشی به نام “ویدئوهای آموزشی خودرو پیو” ، یادگیری های متفاوتی از خدمات و مشکلات خودرویی همچون (روش بستن زنجیر چرخ، معرفی ابزار ضروری خودرو، راهنمای خرید ضد یخ و …) را برای کاربران خاص پیود تدارک دیده است که با مشاهده آن ها قطعا می توانید به طور دقیق تری از عیب خودرو خود را پوشش دهید یا اینکه با داشتن اطلاعات جامعی از دیدن اینجور آموزش های پیولرن با رعایت ایمنی خودرو در حفظ آن بکوشید. پیود چیست؟

خرید قطعات خودرو

رفع مشکلات خودرویی

ضمن گفته هایی که در خصوص آموزش های ویدویی پیولرن در بخشی از مجله اینترنتی خودرو پیو صحبت کردیم، بد نیست این نکته را نیز بیاوریم که تمامی این ویدئوها بر اساس نیازهای کاربر تعبیه شده است که با دیدن آن ها بتواند به سطح مطلوبی از خودمختاری یعنی رسیدگی فنی مشکلات خودرو البته نه مشکلات تخصصی، تا حدودی برسد. این کلیپ های آموزشی نقش پر رنگی در یادگیری افراد به دنبال خواهد داشت تا با داشتن اطلاعاتی ارزشمند از خدمات فنی خودرو، اقدام قابل توجهی از نظر سریع ترعمل کردن به وقت آسیب خودرو داشته باشد. دانستنی های تاثیرگذاری که در مجله اینترنتی خودرو پیو و در صفحه پیولرن مشاهده خواهید کرد، مجموعه ای از یادگیری های تخصصی در زمینه خودرو است که امروزه داشتن اطلاعاتی از آن یک امری مهم به شمار می رود. انجام یک سری نکات سرویسی خودرو به صورت دوره ای توصیه شده که برای حفظ وضعیت مطلوب خودروها ضروری است. البته این را نیز باید توجه نمایید که با گذشت زمان مشکلات خودروها بیشتر خواهد شد و مسلما آموزش های ویدئویی خودرو پیو نیز به صفحه پیولرن افزوده خواهد شد که نشان دهنده این است که هر خودرویی مشکلات خاص خود را دارد.

یکی از یادگیری های ویدئویی مهم و تاثیر برانگیزی که در صفحه پیولرن توانسته به خوبی توجه برخی از کاربران پیو را به خود اختصاص دهد، آموزش ویدئویی نحوه باطری به باطری است. اینجا به قسمتی از شرح محتوای ویدئویی باطری به باطری می پردازیم. این روش را می توان یکی از بهترین و سریع ترین راه برای راه اندازی مجدد خودرو در نظر گرفت. اما همانطور که این عمل ساده به نظر می رسد، نکاتی را باید به هنگام نحوه استفاده از آن رعایت کرد که ممکن است در صورت رعایت نکردن آن، آسیب جبران ناپذیری را به خودرو بزند. لازم است بدانید که همیشه با رنگ قرمز نشان داده می شود، حتی کابلی که برای کمک به منظور گرفتن برق به باتری خودرو وصل می شود نیز به رنگ قرمز خواهد بود.

رفع مشکلات خودرویی

راهنمای خرید لوازم جانبی خودرو

در ادامه مطلب “ویدئوهای آموزش خودرو پیو” در صفحه پیولرن بد نیست این نکته را نیز اضافه کنیم که دیگر آموزش هایی که به این صفحه اختصاص یافته، راهنمای خرید لوازم جانبی خودرو است. در واقع قبل از پرداختن به این قسمت از مجموعه کلیپ های کوتاه پیولرن، اشاره ای به این مسئله خواهیم داشت که یکی از اصلی ترین مسائل برای دارندگان خودرو، این است که برای خرید انواع تجهیزات جانبی وقت زیادی را می گذارند اما در آخر وسایلی که لازم دارند را پیدا نخواهند کرد. در واقع قسمتی از عدم نیافتن برخی از تجهیزات مهم خودرویی مربوط به داشتن اطلاعات عمومی کم در این زمینه می شود. بدین جهت در راستای پی بردن به برخی از نکات آموزشی خودرویی، بهتر است سری به صفحات آموزشی ویدئوهای خودرو همچون پیولرن بزنید تا به رشد ذهنی خود در خصوص مسائل مربوط به خودرو بیافزایید.

از دیگر کلیپ های کوتاه آموزشی در زمینه خدمات خودرو که در صفحه پیولرن و در مجله اینترنتی خودرو پیو به آن پرداخته شده و در واقع یکی از بیشترین بازدهی های کاربری را از آنِ خود کرده مربوط نحوه تشخیص باطری سالم است. شرح به کارگیری از آن بدین صورت است که در نشاگر وضعیت باطری را به رنگ سبز نشان می دهد یعنی خودرو شما سالم است. زمانی که این نشانه به رنگ مشکی در آید یعنی باطری نیاز به شارژ دارد. اما وقتی رنگ سفید از خود نشان دهد، این نکته را می رساند که باطری شما قابل استفاده نیست و باید تعویض شود.

با ورود به صفحه پیولرن از سایت پیو با یک سری از نکات خدمات خودرو آشنا خواهید شد که به صورت فصل بندی به معرفی نحوه استفاده از خدمات ماشین می پردازد. از جمله موضوعاتی که در این فصل ها دسته بندی شده و بدان پرداخته اند بدین موارد مربوط می شود: نحوه بازدید مایعات خودرو، نحوه تعویض لاستیک خودرو، روش بستن زنجیر چرخ، تیزر فصل اول پیولرن، نحوه بازدید ضد یخ خودرو، نحوه ضد عفونی کردن خودرو، هنگام جوش آوردن خودرو چه کنیم، تعویض فیوز خودرو، تعویض لامپ جلو خودرو، راهنمای خرید ضد یخ خودرو، راهنمای خرید زنجیر چرخ.

راهنمای خرید لوازم جانبی خودرو

معرفی و بررسی خودروها

پیوگرام مجموعه ای بی نظیر از نقد و بررسی انواع خودروهای ایرانی را به صورت ویدئوهای آموزشی تدارک دیده است. با انتخاب محتوای تخصصی خودرو، می توانید به بازدید نقد خودروها، گالری تصاویر، مشخصات فنی، نظرات کاربران و هر آن چیزی که وابسته به نکات تخصصی خودرو است را ببینید. هدف از راه اندازی چنین صفحه ای از پیوگرام به دلیل تست و بررسی خودروها و ماشین های بازار ساخت داخلی و خارجی است که هر خودرو را به صورت فیلم یا مقاله آموزشی در دسترس کاربران قرار داده است. در این بخش از سایت پیو که به معرفی خودرو ها می پردازد، تمامی برندهای معتبر از جمله سایپا، ساینا و … به صورت تخصصی بررسی شده و به همراه فیلم، عکس و متن در سایت پیو قرار گرفته است. هم اکنون در قسمت پیوگرام “آموزش های مختلفی در رابطه با خدمات فنی خودرو قابل مشاهده است که به برخی از آن ها در ادامه مطلب “ویدئوهای معرفی خودرو پیوگرام” اشاره خواهیم کرد.

معرفی و بررسی خودروها

مقایسه خودروها

تیم محتوای ویدئویی پیو، با شعار “دسترسی به بهترین انتخاب” سعی دارد از طریق وب سایت پیو، هموطنان خود را به انتخابی آگاهانه دعوت کند. این سایت خدمات خودرو از طریق مخاطبانی که به صنعت خودرو علاقه هستند، اداره می شود. بدین معنی که موضوعات جالبی را به منظور ارتقاء سطح دانش مخاطبان در نظر گرفته اند تا جایی که با خواندن آن ها، دسترسی مناسبی به اطلاعات فنی خودرو داشته باشند و تجربه ای متفاوت را از مشاهده ویدئوهای آموزشی پیولرن و مقالات خدماتی آن دریافت نماید.
به منظور تحقق بخشیدن به محتواهای باکیفیت تر در سایت پیو، صفحه ای را برای مقالات خودرو در نظر گرفته اند که می تواند در بهتر نشان دادن مفهوم کلی خدمات اتومبیل، کمک بسیاری به کاربران علاقه مند در این زمینه نماید.

مقایسه خودروها

نکات نگهداری خودرو

خیلی از شما باید این را بدانید که در کشور مان روزانه با گرانی هفتگی از جانب خودروها رو به رو هستیم و شاید پیش بیاید برای تعویض قطعات آن هزینه بالایی را بپردازید. چنانچه قبل از خرید لوازم جانبی خودرو و به منظور نگهداری بهتر آن نیاز به تجهیزات باکیفیتی دارید، بهتر است قبل از اقدام به خرید اینجور از قطعات اتومبیل به رعایت یکی سری از نکات نگهداری خودرو توجه نمایید. در صفحه پیولرن از سایت پیو، شما این امکان را خواهید داشت که سری به مجموعه فیلم های کوتاه از آموزش کاربردی خودرو بزنید تا بهتر بتوانید با رعایت ایمنی اتومبیل خود از سردرگمی به وقت خرابی خودرو جلوگیری کنید. در واقع با توجه به چنین نکات یادگیری از جانب محتواهای ویدئویی پیولرن، می توانید در مصرف سوخت بهتر، دوام و عمر بالاتر قطعات و در نهایت خودرو خود تلاش کنید.

نکات نگهداری خودرو

نتیجه کلی

در پایان بحث مربوط به رعایت نکات تخصصی خودرو در قالب “آموزش های ویدوئی خودرو پیو” این امکان را برای خود محقق می سازید که دیگر نگران خرابی خودرو خود نباشید و در واقع با اطمینان از دانستن چنین نکاتی در زمینه خدمات فنی خودرو در راستای بهترعمل کردن از نگهداری اتومبیل خود کوشا باشید.

[/ult_animation_block]
[us_separator]

فصل اول آموزش ماشین (پیولرن)

در فصل اول از آموزش ماشین در بخش پیولرن مجله اینترنتی خودرو پیو، شما یاد می گیرید که چگونه از سطح مایعات خودرو خود بازدید کنید،در مواقع نیاز چطور باتری به باتری کنیم، تیغه برف پاکن خود را چگونه تعویض کنیم، یک باتری سالم را چطور تشخیص دهیم، همچنین ابزار ضروری خودرو را می شناسید، نحوه درست انجام دادن تعویض لاستیک را یاد می گیرید و با با روش بستن زنجیر چرخ برای مواقع لزوم آشنا خواهید شد.

[us_separator]
[us_grid taxonomy_category=”%d9%81%d8%b5%d9%84-%d8%a7%d9%88%d9%84-%d9%be%db%8c%d9%88%d9%84%d8%b1%d9%86″ items_quantity=”10000″ items_layout=”11145″ columns=”4″ items_gap=”0.3rem”]
[us_grid taxonomy_category=”%d9%81%d8%b5%d9%84-%d8%a7%d9%88%d9%84-%d9%be%db%8c%d9%88%d9%84%d8%b1%d9%86″ items_quantity=”10000″ items_layout=”11146″ columns=”4″ items_gap=”0.3rem” breakpoint_3_cols=”2″][us_separator]
[us_separator]

فصل دوم آموزش ماشین (پیولرن)

در فصل دوم از آموزش ماشین در بخش پیولرن مجله اینترنتی خودرو پیو، نحوه بازدید ضد یخ و نحوه ضدعفونی کردن خودرو جوش آوردن ماشین، نحوه تعویض فیوض خودرو و… آموزش داده شده است.

[us_separator]
[us_grid taxonomy_category=”%d9%81%d8%b5%d9%84-%d8%af%d9%88%d9%85-%d9%be%db%8c%d9%88%d9%84%d8%b1%d9%86″ items_quantity=”10000″ items_layout=”11145″ columns=”4″ items_gap=”0.3rem”]
[us_grid taxonomy_category=”%d9%81%d8%b5%d9%84-%d8%af%d9%88%d9%85-%d9%be%db%8c%d9%88%d9%84%d8%b1%d9%86″ items_quantity=”10000″ items_layout=”11146″ columns=”4″ items_gap=”0.3rem” breakpoint_3_cols=”2″][us_separator]
[us_separator]

فصل سوم آموزش ماشین (پیولرن)

در فصل سوم از آموزش ماشین در بخش پیولرن مجله اینترنتی خودرو پیو، راهنمای خرید ضد یخ، راهنمای خرید دزدگیر خودرو، راهنمای خرید زنجیر چرخ، نحوه تعویض لامپ جلو خودرو و… آموزش داده شده است.

[us_separator]
[us_grid taxonomy_category=”%d9%81%d8%b5%d9%84-%d8%b3%d9%88%d9%85-%d9%be%db%8c%d9%88%d9%84%d8%b1%d9%86″ items_quantity=”10000″ items_layout=”11145″ columns=”4″ items_gap=”0.3rem”]
[us_grid taxonomy_category=”%d9%81%d8%b5%d9%84-%d8%b3%d9%88%d9%85-%d9%be%db%8c%d9%88%d9%84%d8%b1%d9%86″ items_quantity=”10000″ items_layout=”11146″ columns=”4″ items_gap=”0.3rem” breakpoint_3_cols=”2″][us_separator]